Суд штату Делавер у четвер, 6 жовтня, вирішив зупинити судовий позов Twitter проти Ілона Маска напередодні суду, давши мільярдеру час профінансувати покупку соціальної мережі за $44 млрд, пише Reuters.
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
Ключові факти
- В ухвалі судді вказано, що, якщо Маск, найбагатша людина у світі, не вкладеться у встановлений термін — до 17:00 28 жовтня, вона призначить судовий розгляд на листопад.
- «Ми з нетерпінням чекаємо на закриття угоди за ціною $54,20 до 28 жовтня», — йдеться у повідомленні Twitter. У більш ранній судовій заяві компанія закликала суддю відхилити пропозицію, назвавши план Маска «запрошенням до подальших витівок та затримок».
- Маск, виконавчий директор виробника електромобілів Tesla Inc, мав постати перед судом 17 жовтня, і його свідчення у четвер були відкладені за взаємною згодою.
- Маск сказав у четвер у суді, що банки працюють спільно, щоб профінансувати угоду, але йому потрібно більше часу. Він стверджував, що коротка затримка краща за місяці, які будуть потрібні для суду та апеляції.
- Корпоративний представник кредитного банку дав свідчення в четвер, що Маск ще не надіслав їм повідомлення про позику.
- Великі банки, які взяли на себе зобовʼязання профінансувати $12,5 млрд, або близько 28% угоди, можуть зазнати величезних збитків, оскільки швидкий темп підвищення процентних ставок посилив волатильність ринку та послабив апетит до фінансування з використанням позикових коштів.
- «Все ще існує деяка невизначеність, повʼязана з тим, чи зможе Ілон знайти реальне фінансування для здійснення угоди», — сказав керуючий директор з торгівлі та деривативів Schwab Center Ренді Фредерік.
- Маск залучив $15,4 млрд, продавши акції Tesla, і розраховує на те, що великі інвестори отримають частину фінансування, що призвело до чуток про те, чи продасть він більше акцій виробника електромобілів для фінансування угоди.
- «Фінансування зрештою так чи інакше відбуватиметься. На даному етапі це просто питання узгодження умов», — сказав керуючий директор Concenture Wealth Management Роберт Гілліленд.
Контекст
25 квітня Ілон Маск домовився з керівництвом Twitter про купівлю соцмережі за $44 млрд. А вже в середині травня бізнесмен повідомив про призупинення операції до отримання від соцмережі реальної статистики з фейкових акаунтів. На початку липня Маск відмовився від угоди під приводом, що Twitter не надав йому даних для незалежної оцінки кількості ботів та спам-акаунтів у соцмережі.
Після цього акції соцмережі впали на 25% з 13 квітня – дня, коли Маск погодився на угоду про поглинання Twitter. Потім Twitter подав до суду на Маска. Компанія звинувачує мільярдера в порушенні умов угоди про купівлю соцмережі і вимагає довести угоду до кінця. 29 липня Маск подав зустрічний позов.
Цього тижня Маск заявив, що придбає Twitter за ціною $54,20 за акцію, про яку він домовився у квітні, за умови, що угода зможе забезпечити боргове фінансування. Це стало поворотним моментом для Маска, який кілька місяців позивався до Twitter, намагаючись вийти з угоди. Він стверджував, що Twitter серед іншого спотворив кількість реальних користувачів на своїй платформі.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.