Категорія
Новини
Дата

Ілон Маск вирішив повернутися до купівлі Twitter за $44 млрд

Американський мільярдер Ілон Маск пропонує повернутися до своєї початкової пропозицію щодо купівлі соцмережі Twitter за $44 млрд, пише Reuters. Про нову пропозицію бізнесмен повідомив керівництво Twitter у листі. У коментарі Bloomberg представник Twitter заявив, що компанія отримала листа від Маска.

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

6 жовтня. Онлайн-конференція Forbes «Без рожевих окулярів»

6 жовтня. Онлайн-конференція Forbes «Без рожевих окулярів»

Що ви дізнаєтесь: Правила розвитку бізнесу в умовах абсолютної невизначеності; Як отримати в клієнти й співпрацювати з Міноборони – найбільшим замовником у країні; Як «воєнні» інновації можуть допомогти вашому бізнесу; 2023-й у цифрах від Мінфіну й НБУ.

Квитки на конференцію за посиланням

20 спікерів: Олексій Резніков, Сергій Марченко, Михайло Федоров, Олександр Конотопський, Алекс Ліссітса, Сергій Ніколайчук, Юлія Бадрітдінова, Тарас Чмут та інші.

Коли: 6 жовтня, з 10:00 до 16:00

Ключові факти

  • Пропозиція про поновлення угоди з’явилася перед розглядом позову корпорації проти бізнесмена, в якому Twitter вимагає завершення процедури купівлі. Засідання у суді Делавера заплановане на 17 жовтня. 
  • «Купівля Twitter – це прискорення для створення X, додатка для всього на світі», – написав Маск у твіттері. 
  • У коментарі Bloomberg представник Twitter заявив, що компанія отримала листа Маска і має намір закрити угоду за узгодженою ціною. 
  • За словами джерела, у юридичної команди Маска виникло відчуття, що справа в суді з приводу зірваної угоди «йде не дуже добре», адже суддя неодноразово виступала на боці Twitter у досудових слуханнях.
  • Якщо Twitter погодиться на пропозицію, то сторони уникнуть судового процесу.

Контекст

25 квітня Ілон Маск домовився з керівництвом Twitter про купівлю соцмережі за $44 млрд. А вже в середині травня бізнесмен повідомив про призупинення операції до отримання від соцмережі реальної статистики з фейкових акаунтів. На початку липня Маск відмовився від угоди під приводом, що Twitter не надав йому даних для незалежної оцінки кількості ботів та спам-акаунтів у соцмережі.

Після цього акції соцмережі впали на 25% з 13 квітня – дня, коли Маск погодився на угоду про поглинання Twitter. Потім Twitter подав до суду на Маска. Компанія звинувачує мільярдера в порушенні умов угоди про купівлю соцмережі і вимагає довести угоду до кінця. 29 липня Маск подав зустрічний позов.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні