Категорія
Новини
Дата

У «Дії» зʼявилася можливість подати заяву на виплату компенсації переселенцям

У застосунку «Дія» зʼявилася можливість отримати статус переселенця та подати заяву на виплату компенсації. Для цього потрібно оновити застосунок. Донедавна оформити такі виплати можна було лише у ЦНАП.

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

Ключові факти

  • Послуга в застосунку «Дія» стосується тільки тих людей, які зараз перебувають в Україні та тих, хто досі не мав статусу ВПО. Трохи згодом зʼявиться можливість податися на допомогу для всіх переселенців, уточнив голова Мінцифри Михайло Федоров.
  • З 20 квітня «Дія» прийматиме заяви від переселенців на виплату компенсації видатків, повʼязаних з орендою житла, повідомив напередодні президент Володимир Зеленський. 
  • Кожен дорослий член сім’ї зможе отримати від держави по 2000 грн. Інвалідам та дітям уряд України виплачуватиме по 3000 грн.
  • Заяву необхідно подати до 30 квітня, щоб отримати компенсацію за березень та квітень. У заяві необхідно вказати IBAN, на який має надійти допомога (номер рахунку у банку).

Контекст

За даними уряду, на початок квітня як ВПО зареєструвалися понад 500 000 громадян, тоді як за підрахунками Міжнародної організації міграції, такими є понад 6,5 млн осіб.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні