Категорія
Новини
Дата

Uklon оголосив про вихід на ринок Азербайджану. Це вже третя спроба компанії освоїти міжнародні ринки

Український онлайн-сервіс виклику авто Uklon у травні виходить на ринок Азербайджану. Компанія запускає онлайн-сервіс виклику авто у партнерстві з локальним маркетплейсом Umico, йдеться у пресрелізі Uklon. Раніше компанія вже намагалася освоїти ринки Грузії та Молдови.

Ключові факти

  • Cервіс буде доступний у столиці країни Баку. В Азербайджані Uklon надаватиме рішення для онлайн-замовлення авто, що включає Uklon App – застосунок для пасажирів та Uklon Driver App – застосунок для водіїв. 
  • Для користувачів діятиме програма лояльності, у межах якої оплачувати поїздки можна буде накопиченими бонусами Umico
  • «У нас сильна локалізація бізнесу в Баку, ми добре розуміємо свою нішу, свого клієнта та орієнтуємося на ринок. У нас багато переваг, які коротко можна описати як – клієнтоорієнтованість по відношенню і до райдерів, і до драйверів», – розповів Сергій Смусь, операційний директор і співзасновник Uklon.

Контекст

У 2017 році Uklon спробував запустити проєкт у столиці Грузії – Тбілісі, але вже наступного року через велику конкуренцію компанія відмовилася розвивати цей напрямок і вирішила зосередитися виключно на українському ринку.

У грудні 2021-го компанія оголосила про вихід на ринок Молдови, але через початок війни та проблеми з компанією-партнером у березні 2022 року цей напрямок компанія закрила.

Uklon у травні 2022-го повідомляв про запуск міжнародної франшизи. Пріоритетними ринками в компанії визначали країни Балтії, Польщу, Словаччину та Чехію.

У перші дні активних бойових дій кількість усіх замовлень доставки через сервіс Uklon знизилася на 80% порівняно з довоєнним рівнем. Зі звільненням територій кількість замовлень збільшилася втричі, до 60% від довоєнного рівня.

Uklon – українська продуктова ІТ-компанія, розробник однойменного онлайн-сервісу виклику авто. За 13 років роботи Uklon розширив географічне охоплення в Україні до 27 міст, а мобільний застосунок Uklon завантажили понад 12 млн разів.

Матеріали по темі

Отримуйте щоденний лист з останніми матеріалами та новинами від Forbes

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні