Категорія
Новини
Дата

«Укренерго» отримає ґрант на €70 млн від Нідерландів на закупівлю енергетичного обладнання

НЕК «Укренерго» отримає цільовий ґрант на €70 млн від спеціального фонду ЄБРР, що був наданий урядом Нідерландів. Кошти спрямують на закупівлю енергетичного обладнання, повідомив голова компанії Володимир Кудрицький.

Forbes Україна випустив новий номер друкованого журналу. В ньому майже два десятки ексклюзивних матеріалів. Придбати журнал з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Угоду про надання ґранту підписали сьогодні очільник «Укренерго» і голова представництва ЄБРР в Україн Марк Магалецький.
  • За словами Кудрицького, €70 млн буде використано виключно для закупівлі обладнання, яке необхідне для відновлення надійної роботи енергетичної інфраструктури України.
  • «Укренерго» активно працює з виробниками по всьому світу над поставкою необхідного устаткування якомога скоріше, додав Кудрицький.

Контекст

На початку грудня «Укренерго» і ЄБРР підписали угоди, які дозволять залучити €300 млн кредитних коштів для відбудови високовольтної інфраструктури та підвищення фінансової стабільності компанії.

Раніше повідомлялося, що США спрямують $53 млн на підтримку енергетичної системи України. Пакет допомоги включатиме розподільчі трансформатори, автоматичні вимикачі, обмежувачі перенапруги, розʼєднувачі, транспортні засоби та інше обладнання. 

Німеччина виділила Україні €56 млн на ремонт об’єктів енергетичної інфраструктури, також Україна отримає від ФРН понад 350 генераторів.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні