Категорія
Новини
Дата

«Укрнафта» отримала в управління понад 100 АЗС російської «Татнафти»

Уряд передав в управління «Укрнафті» три арештовані компанії, які належали російській «Татнафті». Про це пише профільне видання enkorr із посиланням на документ, який має у своєму розпорядженні. Доповнено. Пізніше цю інформацію підтвердила пресслужба АРМА.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Йдеться про ТОВ «Полтава-Капітал», ТОВ «Харків-Капітал» і ТОВ «Татнєфть-АЗС-Україна», які володіють автозаправними станціями й іншим нерухомим і рухомим майном.
  • Раніше голова АРМА Олена Дума заявляла, що уряд готується передати в управління «Укрнафти» понад 100 об’єктів мережі АЗС, які належать російській «Татнафті».
  • За її словами, активи знаходяться в Харківській та Полтавській областях, їх планується передати в управління «Укрнафті» за спеціальною процедурою на основі розпорядження уряду (ст. 21-1 Закону про АРМА).

Контекст

У травні 2022 року ДБР повідомило про арешт майна, рахунків та корпоративних прав групи компаній російської «Татнафти» в Україні. Загалом заарештовано 115 обʼєктів нерухомого майна: нафтобази, АЗС, нежитлові будівлі, земельні ділянки та 118 бензовозів й автомобілів. Вартість майна становить орієнтовно понад 2 млрд грн. Також було заарештовано корпоративні права та рахунки підприємств російської групи на суму близько 400 млн грн. Згодом ці активи передали в управління АРМА.

У травні цього року тодішній очільник АРМА Дмитро Жоравович повідомив, що агентство спільно з урядом шукає управителя для арештованих активів, зокрема, для АЗС «Татнафти». За його словами, їх планують передати в управління держпідприємства.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні