Категорія
Новини
Дата

Уряд доручив «Укрзалізниці» створення стратегічного запасу харчових продуктів

Україна розпочне роботу над стратегічним запасом харчових продуктів. До цього процесу долучиться «Укрзалізниця», повідомив премʼєр-міністр Денис Шмигаль.

Forbes Україна випустив новий номер друкованого журналу. В ньому майже два десятки ексклюзивних матеріалів. Придбати журнал з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • УЗ буде закуповувати найбільш важливі продукти та розвозитиме цю продукцію по регіонах. 
  • Мета — створити щонайменше місячний запас продуктів харчування, а також забезпечити таким запасом кожного українця в зоні проведення бойових дій, заявив Шмигаль.
  • «Укрзалізниця» матиме стабільну фінансову підтримку з боку держави, додав премʼєр-міністр. Цього місяця уряд додатково виділив держпідприємству 18 млрд грн.

Контекст

«Укрзалізниця» в умовах війни стала важливою точкою опори для держави, заявив голова уряду. Евакуація українських громадян та доставка продуктів харчування стали повсякденним фронтом робіт залізничників.

Раніше УЗ запропонувала бізнесу свої цехи та інфраструктуру для релокації виробництв зі сходу країни, а також допомогу аграріям з логістикою добрив і дизельного пального.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні