Категорія
Новини
Дата

Уряд призначив членів наглядової ради Укрексімбанку

Кабінет міністрів призначив незалежних членів наглядової ради публічного акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України», йдеться в розпорядженні уряду від 30 травня.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Зокрема, незалежними членами наглядової ради призначили Сільвію Юмі Ганссер-Поттс, Развана Мунтеану, Роберта С. Коссманна, Енгіна Акчакочу, Домініка Меню та Ростислава Футала.
  • У документі зазначається, що повноваження Дімітрі Чічло, Домініка Меню, Ласло Урбана, Оляни Гордієнко, Сергія Коновця, Владислава Винярського були припинені.
  • Строк повноважень нових членів становить три роки.
  • Кабмін уповноважив голову правління Укрексімбанку Сергія Єрмакова на підписання договорів із членами наглядової ради.

Контекст

За даними НБУ, понад 55% фінансування від МФО, що надходить в Україну через банківський сектор, здійснюється через Укрексімбанк.

Раніше Укрексімбанк повідомив, що у 2023 році планує посилити міжнародний напрямок бізнесу, щоб зміцнити підтримку експортно-імпортних підприємств, великих корпоративних компаній та муніципалітетів за участі коштів міжнародних фінансових установ.

Цьогоріч банк вважає головним завданням – зміцнення співпраці з МФО для розробки, поєднання та реалізації різних інструментів фінансування, ґрантових проєктів та залучення комерційних грошей для нарощування експорту та ефективного заміщення імпорту.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні