Категорія
Новини
Дата

Власник алкогольних брендів Smirnoff, Johnnie Walker, Captain Morgan йде з Росії

Британська Diageo (Smirnoff, Johnnie Walker, Guinness, Baileys, Captain Morgan та інші алкогольні бренди) йде з Росії, повідомили Комерсанту в компанії. У березні виробник тимчасово припинив відвантаження готової продукції клієнтам у Росії.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • «Ми прийняли непросте рішення про вимушене поступове скорочення комерційної діяльності в країні. Ми очікуємо, що цей процес займе приблизно шість місяців», – йдеться у повідомленні. 
  • Компанія обіцяє підтримку співробітникам, зокрема «надати їм розширений пакет компенсаційних виплат при повному дотриманні російського законодавства», – повідомив представник компанії.

Контекст

В Росії Diageo постачає продукцію до 70 000 магазинів та 19 000 ресторанів та барів. 3 березня у Diageo оголосили, що тимчасово припиняють імпорт спиртних напоїв до РФ у відповідь на початок військової агресії РФ проти України. З того часу компанія продавала наявні в РФ запаси продукції.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні