Категорія
Новини
Дата

Власник алкогольних брендів Smirnoff, Johnnie Walker, Captain Morgan йде з Росії

Британська Diageo (Smirnoff, Johnnie Walker, Guinness, Baileys, Captain Morgan та інші алкогольні бренди) йде з Росії, повідомили Комерсанту в компанії. У березні виробник тимчасово припинив відвантаження готової продукції клієнтам у Росії.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • «Ми прийняли непросте рішення про вимушене поступове скорочення комерційної діяльності в країні. Ми очікуємо, що цей процес займе приблизно шість місяців», – йдеться у повідомленні. 
  • Компанія обіцяє підтримку співробітникам, зокрема «надати їм розширений пакет компенсаційних виплат при повному дотриманні російського законодавства», – повідомив представник компанії.

Контекст

В Росії Diageo постачає продукцію до 70 000 магазинів та 19 000 ресторанів та барів. 3 березня у Diageo оголосили, що тимчасово припиняють імпорт спиртних напоїв до РФ у відповідь на початок військової агресії РФ проти України. З того часу компанія продавала наявні в РФ запаси продукції.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні