Категорія
Новини
Дата

«Вже зробили перші коробки». Тігіпко розповів про виробництво інноваційних вагонів для європейської колії

Група ТАС Сергія Тігіпка інвестувала у виробництво інноваційних вагонів для європейської вузької колії. Зараз компанія шукає місце для складального підприємства. Про це сам бізнесмен сказав в кулуарах форуму «Енергія бізнесу», який 26 вересня проводив Forbes Ukraine.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • За словами Сергія Тігіпка, група ТАС проінвестували кілька мільйонів євро у компанію TransANT. «Є два великі партнери: Voestalpine (40%) і австрійська держкомпанія OBB Rail Cargo Group (близько 20%). Група ТАС володіє 40%, і, можливо, цю частку збільшимо», – зазначив він. 
  • Бізнесмен розповів, що СП займається виготовленням інноваційних вагонів для європейської вузької колії.
  • «Вже зробили перші коробки. Інноваційність у тому, що на платформу, яка може перевозити звичайні контейнери, можна «надягати» інший кузов, і вагон стає трансформером», – пояснив Тігіпко. 
  • Наразі група ТАС шукає ділянку землі, де буде організовано складання вагонів європейського зразка, повідомив бізнесмен.

Контекст

У лютому цього року група ТАС стала партнером міжнародної сталеливарної компанії Voestalpine та вантажного підрозділу Австрійської федеральної залізниці (компанія OBB RailСargo Group), увійшовши до складу акціонерів компанії TransAnt GmbH (Австрія). 

До цього група ТАС анонсувала програму додаткових робочих місць і запуск виробництва сучасних моделей вантажних вагонів на «Дніпровагонмаші». Також ТАС розпочала на заводі масштабну багатомільйонну інвестиційну програму, спрямовану на модернізацію виробництва.

В Кам’янському на заводі «Дніпровагонмаш» розпочалося виробництво основних компонентів для вагонів модульного типу. 

Наприкінці 2022 року Сергій Тігіпко в інтервʼю Forbes сказав, що АТ «Дніпровагонмаш» випускає 70 вантажних вагонів на місяць і готується локалізувати виробництво в Австрії.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні