Інформація про Олег Рогинський

People.ai, IT

Олег Рогинський /з особистого архіву
$210 млн (дані 2021 року)
50 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Місце народження
Дніпро

Рейтинг найбагатших воєнного часу

У серпні 2021-го інвестори оцінили People.ai у $1,1 млрд. Через глобальну рецесію таких оцінок у 2022-му вже немає, каже Рогинський. Індекс біржі NASDAQ, де торгуються технологічні компанії, впав більш як на 30% із початку року. На траєкторію зростання підприємець планує повернутися наступного року. Цьогоріч People.ai скоротив штат приблизно з 300 працівників майже на 20%, свідчать дані LinkedIn. Більшість з 42 українських співробітників виїхали з України ще до початку російського вторгнення. Втім, кілька повернулися, щоб вступити до лав ЗСУ – їм компанія продовжує виплачувати зарплатню. У серпні Володимир Зеленський нагородив Рогинського орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Підприємець не розкриває деталі, за що саме, каже лише, що допомога стосується технологій подвійного призначення.

100 найбагатших українців 2021

Подія року: «Особиста – я купив будинок. Робоча – в раді директорів People.ai з’явилася жінка, Робін Метлок. Спілкування стало якіснішим, конфліктів поменшало, а бізнес рухається вперед удвічі швидше»..

Найкорисніший провал: «Я почав масштабувати компанію до того, як продукт став продавати себе сам. Потрібно, щоб продавці закривали угоди без участі CEO».

Порада собі 20‑річному: «Дивись на можливості, оцінюючи сьогоднішній ринок. Будь‑який бізнес – це команда, продукт та ринок. Перші дві складові можно вирішити, із третьою нічого не вдієш». Де ви будете за 10 років: «Хочу побудувати систему, яка покращить якість менеджменту в усьому світі. Це розмита мрія, але я бачу чіткі кроки до неї».

Цитата: «Помилки завжди мої, а перемоги – чиїсь». 

40 глобальних українців

Рогинський підкорив США із другої спроби. Уродженець Дніпра приїхав вчитися бізнес‑адміністрування, але не знайшов роботи після випуску і перебрався до Канади. Повернувся мільйонером, продавши стартап Semantria. Запуску другої компанії – маркетингового сервісу People.ai з оцінкою в $500 млн – допомогли співвітчизники. Одним із перших інвесторів People.ai став харків’янин Нік Білогірський – сірий кардинал «української мафії» у Кремнієвій долині і співробітник Google. У задумку Рогинського повірили і великі фонди, серед них і легендарний Andreessen Horowitz. People.ai аналізує історію продажів і підказує менеджерам подальші дії. Аналітику продають компаніям зі списку Fortune‑500. Рогинський вміє, але не любить програмувати – воліє роздавати завдання. У нього виходить: у липні газета USA Today поставила People.ai на четверте місце в списку малих і середніх компаній з кращими управлінцями. Результати склали на основі опитування співробітників.

Рогинському вірять, попри складні рішення: як почався карантин, він скоротив 18% штату і взяв на розвиток компанії борг у кілька

100 найбагатших українців 2020

Уродженець Дніпра Олег Рогинський створив компанію People.Aі, яка допомагає менеджерам з продажів ефективніше закривати угоди, а їхнім керівникам – розуміти, що відбувається з продажами. Стартап Рогинського отримав $100 млн інвестицій при оцінці в $500 млн. Щоб вистояти в кризу, він узяв кілька десятків мільйонів доларів венчурного боргу з можливістю конвертувати його в акції. У двох офісах (СанФранциско і Київ) скоротили 20% зі 180 співробітників. Криза Рогинського не лякає: грошей на рахунку вистачить на три роки. Переймається він іншим: «Дуже сумно через скасування фестивалю Burning Man цього року». У Неваді йому на думку спадають найцікавіші бізнес-ідеї. Цікавий факт: перші гроші заробив у 12 років, налаштовуючи комп’ютери під час літніх канікул.

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі