Олег Рогинський

IT

Олег Рогинський /Фото з особистого архіву
$210 млн
50 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Місце народження
Дніпро

100 найбагатших українців 2021

Подія року: «Особиста – я купив будинок. Робоча – в раді директорів People.ai з’явилася жінка, Робін Метлок. Спілкування стало якіснішим, конфліктів поменшало, а бізнес рухається вперед удвічі швидше»..

Найкорисніший провал: «Я почав масштабувати компанію до того, як продукт став продавати себе сам. Потрібно, щоб продавці закривали угоди без участі CEO».

Порада собі 20‑річному: «Дивись на можливості, оцінюючи сьогоднішній ринок. Будь‑який бізнес – це команда, продукт та ринок. Перші дві складові можно вирішити, із третьою нічого не вдієш». Де ви будете за 10 років: «Хочу побудувати систему, яка покращить якість менеджменту в усьому світі. Це розмита мрія, але я бачу чіткі кроки до неї».

Цитата: «Помилки завжди мої, а перемоги – чиїсь». 

40 глобальних українців

Рогинський підкорив США із другої спроби. Уродженець Дніпра приїхав вчитися бізнес‑адміністрування, але не знайшов роботи після випуску і перебрався до Канади. Повернувся мільйонером, продавши стартап Semantria. Запуску другої компанії – маркетингового сервісу People.ai з оцінкою в $500 млн – допомогли співвітчизники. Одним із перших інвесторів People.ai став харків’янин Нік Білогірський – сірий кардинал «української мафії» у Кремнієвій долині і співробітник Google. У задумку Рогинського повірили і великі фонди, серед них і легендарний Andreessen Horowitz. People.ai аналізує історію продажів і підказує менеджерам подальші дії. Аналітику продають компаніям зі списку Fortune‑500. Рогинський вміє, але не любить програмувати – воліє роздавати завдання. У нього виходить: у липні газета USA Today поставила People.ai на четверте місце в списку малих і середніх компаній з кращими управлінцями. Результати склали на основі опитування співробітників.

Рогинському вірять, попри складні рішення: як почався карантин, він скоротив 18% штату і взяв на розвиток компанії борг у кілька

100 найбагатших українців 2020

Уродженець Дніпра Олег Рогинський створив компанію People.Aі, яка допомагає менеджерам з продажів ефективніше закривати угоди, а їхнім керівникам – розуміти, що відбувається з продажами. Стартап Рогинського отримав $100 млн інвестицій при оцінці в $500 млн. Щоб вистояти в кризу, він узяв кілька десятків мільйонів доларів венчурного боргу з можливістю конвертувати його в акції. У двох офісах (СанФранциско і Київ) скоротили 20% зі 180 співробітників. Криза Рогинського не лякає: грошей на рахунку вистачить на три роки. Переймається він іншим: «Дуже сумно через скасування фестивалю Burning Man цього року». У Неваді йому на думку спадають найцікавіші бізнес-ідеї. Цікавий факт: перші гроші заробив у 12 років, налаштовуючи комп’ютери під час літніх канікул.

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі