Укргазбанк спрямував майже 380 млн грн на підтримку української армії /из личного архива
Категория
Партнерский материал
Дата

Укргазбанк спрямував майже 380 млн грн на підтримку української армії

из личного архива

Поки Збройні сили України мужньо боронять нашу землю, українці та бізнес гуртуються, аби допомогти своїм захисникам. Зокрема, фінансові інститути нині забезпечують не лише стабільний економічний тил, а й потужну фінансову підтримку для українських воїнів. 

⚡️Ми дуже хочемо, щоб наші читачі знали більше, створювали більше і заробляли більше. Тому даруємо 44% знижки на річну підписку на сайт Forbes. Діє з промокодом SMART до 19.05 Оформлюйте зараз за цим посиланням

Укргазбанк уже понад 28 років слугує міцною фінансовою опорою для українців та держави. Нині, коли постало питання захисту країни, Укргазбанк, загартований потужним досвідом, стабільно та безперебійно забезпечує фінансовою підтримкою й українців, і їхніх захисників. 

Весь прибуток за лютий та благодійний бюджет Укргазбанку – на армію

Для забезпечення нагальних потреб української армії та кожного мужнього захисника на єдиний рахунок Збройних сил України Укргазбанк перерахував увесь свій прибуток за лютий, а це 350 млн грн. 

Весь річний бюджет на благодійність, а це ще 25 млн грн, також був перерахований на підтримку армії. Укргазбанк допомагає і забезпечувати військових необхідною амуніцією і обладнанням, як-от дизельними акумуляторами та генераторами. 

Крім того, щодня внески на підтримку ЗСУ роблять і клієнти Укргазбанку, зокрема через мобільний застосунок «ЕКОбанк онлайн», де є послуга зарахування коштів на підтримку армії. Загалом клієнтами Укргазбанку вже було перераховано понад 32 млн грн: на БФ «Повернись живим» – 15,8 млн грн, на єдиний рахунок ЗСУ – 16 млн грн. 

Рішення для підтримки клієнтів під час війни

На період воєнного стану термін дії всіх платіжних карток Укргазбанку автоматично продовжено на 180 днів. У разі закінчення терміну дії картки продовжать працювати без обмежень і перевипускати або змінювати їх на нові не треба, адже відвідування відділень у воєнний час є ризиковим для життя.

Також в Укргазбанку розробили кредитні канікули для українців: за всіма кредитами (іпотека, авто тощо) у найближчі три місяці відсотки не нараховуватимуть. Ще в банку скасували щомісячну плату за обслуговування карток у межах зарплатних пакетів, тобто у лютому та навесні комісія стягуватися не буде. Для надійного збереження цінностей клієнтів Укргазбанк пропонує дистанційне продовження оренди сейфів. 

Крім того, усі ліміти за овердрафтами юридичних осіб, що були встановлені раніше, працюють у повному обсязі. Усі кредитні ліміти також доступні для органів місцевої влади та стратегічних держпідприємств, а усі чинні кредити доступні для підприємств, що забезпечують життєдіяльність України у цей надскладний час. Для українського бізнесу Укргазбанк запровадив і кредитні канікули. 

Укргазбанк спрямував майже 380 млн грн на підтримку української армії /Фото 1

Щодня завдяки мужнім співробітникам сотні відділень Укргазбанку відкривають свої двері для обслуговування клієнтів по всій Україні. Перелік відділень, що змогли відкритися, оновлюється і публікується щодня. 

Forbes BrandVoice спільно з партнерами запускає цикл публікацій про те, як функціонує та допомагає український бізнес під час війни. Уся країна зараз в режимі воєнної економіки, а отже, бізнес повинен працювати. Допоможемо разом – читайте матеріали за тегом #БізнесДляКраїни. 

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине