Ворог у нас один. І це не українці, які працюють в Auchan
Категория
На правах рекламы
Дата

Ворог у нас один. І це не українці, які працюють в Auchan

​​Звернення співробітників «Аuchan Україна» до співгромадян.

29 лютого буває раз на 4 роки.💸 Тому ми даруємо 40% знижки на річну диджитал-підписку на сайт Forbes. Вартість зі знижкою — 1079 грн/рік. Діє з промокодом F29 тільки 28-29 лютого. Оформлюйте зараз за цим посиланням

Дорогі українці!

Генеральна дирекція і всі 5500 співробітників «Auchan Україна», як і ви, очікували на іншу позицію головного офісу у Франції. Однак, наразі, Аuchan залишається в Росії.

І в цьому нині звинувачують нас – «Auchan Україна».

Ми закликаємо усіх до розсудливості, бо немає нічого гіршого, ніж коли брат іде на брата. А зараз, на жаль, може статися саме так.

Ми звертаємося до українців із проханням утриматися від звинувачень своїх співгромадян. Адже за кожною компанією стоять ЛЮДИ. На жаль, нині від рішення головного офісу страждають українські співробітники: касири, пекарі, бухгалтери – українці, які щодня виходять на роботу, відкривають магазини під звуки пострілів, рятуються разом із клієнтами в укриттях під час повітряних тривог, збирають гуманітарну допомогу.

Чи намагалися ми, співробітники «Auchan Україна», вплинути на рішення материнської компанії? Так, намагалися і продовжуємо це робити! Чи можемо ми змінити рішення материнської компанії? Ні. Чи повинні ми через це отримувати засудження від свого ж народу? Вирішувати вам…

пресс-служба Auchan Украина

Фото Auchan Україна Фото пресс-служба Auchan Украина

Нас закликають звільнятися на знак незгоди з рішенням головного офісу… Однак 70% наших співробітників нині є єдиними годувальниками в сім’ї. Бо «Auchan Україна» у цей тяжкий час, на відміну від багатьох інших компаній, у березні зберіг заробітну плату для співробітників, навіть тих, хто через війну не міг працювати.

Однак навіть якщо ми всі – 5500 співробітників – звільнимося, це нічого не змінить. Компанія просто припинить існувати в Україні. Кому це піде на користь?

Якщо Аuchan закриється в Україні, тоді:

  • 15 000 українців, співробітників та їхніх сімей, можуть опинитися без засобів до існування;
  • країна недоотримає сотні тонн гуманітарної допомоги;
  • бюджет держави втрачатиме понад мільярд гривень податків щороку.

Ці гроші можуть бути спрямовані на соціальну допомогу нашим громадянам, які втратили роботу, на побудову понад 20 багатоквартирних будинків у Маріуполі, Харкові, Ірпені.

Компанія «Auchan Україна» ніколи не спонсорувала війну, навіть опосередковано.

Всі зароблені нами кошти були інвестовані у розвиток підприємства саме в Україні і створення нових робочих місць.

Кожна зароблена гривня залишається тут, в Україні, для відновлення країни після нашої перемоги.

Ми відчуваємо те ж, що і кожен із вас. Ми живемо під українським небом, яке зараз палає вогнем. Понад 100 співробітників «Auchan Україна» зараз служать в лавах Збройних сил України і Територіальної оборони. І ми ними пишаємося! Невже вони заслуговують на ваш осуд?

Ворог у нас один. І це не українці, які працюють в Auchan…

Закликаємо вас підтримати «Auchan Україна»!

З повагою та надією,

Генеральна дирекція та співробітники «Auchan Україна»

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине