Фото надані прес-службою Міжнародного форуму корпоративних директорів
Категория
Партнерский материал
Дата

7 грудня у Києві пройде V Міжнародний форум корпоративних директорів

2 хв читання

Фото надані прес-службою Міжнародного форуму корпоративних директорів

7 грудня 2021 року в готелі Інтерконтиненталь (Київ, вул. Велика Житомирська, 2а) Професійна асоціація корпоративного управління у партнерстві з IFC, за підтримки SECO, разом із CIPE та Українським інститутом корпоративного управління проведуть V Міжнародний форум корпоративних директорів. 

⚡️Даруємо 40% знижки на річну підписку на сайт Forbes. Ціна зі знижкою — 1079 грн/рік. Діє з промокодом JUNE до 23.06 Оформлюйте зараз за цим посиланням

У нових реаліях корпоративні управлінці мусять знаходити нові підходи до залучення та збільшення інвестицій, до пошуків нових напрямків розвитку, до збереження власного бізнесу в цілому.

Панелі форуму будуть присвячені пошуку нових можливостей для залучення інвестицій у бізнес, розгляду кейсів компаній «Галнафтогаз», Нова пошта, «Астарта» та «Аврора», щорічній оцінці роботи корпоративних директорів, залученню «зіркових» board members для нарощування так званого символічного капіталу, корпоративній етиці. 

На цьогорічному форумі корпоративних директорів Джейсон Пеллмар, регіональний менеджер IFC в Україні, Білорусі та Молдові та голова Комітету з призначень керівників особливо важливих для економіки підприємств розповість про те, як оптимізувати результати діяльності та підвищити ефективність українських підприємств державного сектору.

Крім того, учасники форуму отримають відповідь на питання, чому такий великий підприємець з необмеженими можливостями як Річард Бренсон вивів на американську біржу дві свої компанії – Virgin Galactic і Virgin Orbital – саме через SPAC та чому сучасним фінансистам вже не цікаво мати справу з ІРО.

7 грудня у Києві пройде V Міжнародний форум корпоративних директорів /Фото 1

Фото надані прес-службою Міжнародного форуму корпоративних директорів

Гості форуму також матимуть можливість переглянути ексклюзивний прямий ефір з Беверлі Бехан – авторкою книги №1 NEW RELEASE на Амазоні «ОЦІНКА РАДИ ТА ДИРЕКТОРІВ: ІННОВАЦІЇ В РОБОТІ КОМІТЕТІВ З КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ В 21-МУ СТОЛІТТІ».

Загалом заплановані виступи 28 спікерів, серед яких голова Національного банку України Кирило Шевченко; керівник діяльності IFC в Україні Олена Волошина; співвласник, член Наглядової ради компанії Нова пошта Вячеслав Климов; засновник та генеральний директор компанії «Астарта» Віктор Іванчик; голова Наглядової ради ПриватБанк Шерон Іскі; старший партнер та член інвестиційного комітету Horizon Capital Василе Тофан; голова Наглядової ради DTEK RENEWABLES HOLDINGS B.V. др. Йохан Бастін; засновник та генеральний директор компанії RedHead Family Corporation Владислав Бурда; голова Наглядової ради Альфа-Банк Україна Роман Шпек, член Ради директорів Київської школи економіки Святослав Вакарчук, президент України (2005–2010), голова Наглядової ради Альпарі банку, голова Наглядової ради міжнародної платіжної системи LEO Віктор Ющенко.

Партнерами форуму виступають компанія Нова пошта, ЮФ Василь Кісіль і Партнери, ДТЕК, Boyden та інші.

Онлайн-трансляції не буде – лише живе спілкування з дотриманням всіх карантинних вимог!

Переглянути програму V Міжнародного форуму корпоративних директорів можна тут.

Придбати квиток на форум можна за посиланням

Команда ПАКУ (Професійна асоціація корпоративного управління) створена для допомоги бізнесу ставати більш прибутковим, сталим і надійним шляхом розвитку корпоративного управління. ПАКУ заснована у 2009 році й налічує близько 200 членів організації. Нам довіряють, і ми разом систематично працюємо над покращенням роботи українських компаній корпоративного сектору. Наші фахівці з власного досвіду знають найбільш ефективні та актуальні інструменти для покращення роботи бізнесу. Ми постійно розвиваємося та знаходимо нові можливості для ефективних рішень. 

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине