Що зараз продавати на Etsy, щоб потрапити в тренди. Поради підприємцям та хендмейдерам /Shutterstock
Категорія
Свій бізнес
Дата

Що зараз продавати на Etsy, щоб потрапити в тренди. Поради підприємцям та хендмейдерам

Shutterstock

Якщо ви плануєте вихід на міжнародні ринки зі своїми крафтовими товарами, дізнайтеся, що зараз користується попитом у покупців на платформі Etsy

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

Маркетплейс Etsy спеціалізується на продажах виробів ручної роботи, товарів для творчості та вінтажних речей. Він користується популярністю навіть у зірок та публічних людей. Наприклад, Ілон Маск недавно купив там маску марсіанина для свого кота, про що написав у Twitter, чим стимулював стрибок акцій Etsy на біржах. А генеральний директор Etsy Джош Сильверман назвав найнезвичайнішим товаром, який продається на маркетплейсі, костюм павича для черепахи.

За останній рік Etsy відвідали понад 82 млн покупців з усього світу.

Що зараз продавати на Etsy, щоб потрапити в тренди. Поради підприємцям та хендмейдерам /Фото 1

Презентація Etsy на початок 2021 року

Для оцінки поточних трендів можна скористатися такими інструментами:

• блогом власне Etsy;

• аналітикою Marmalead, eRank;

• аналітикою Pinterest;

• іншими глобальними авторитетними ресурсами, такими як Google Trends.

Вийшли на Etsy й українські магазини та майстри. Найбільш топові з них знаходяться в ніші іграшок, товарів для тварин і домашнього декору. Серед матеріалів великим попитом покупців користуються дерево, залізо, скло.

Все частіше продаються товари за $200–500, справжні витвори мистецтва. Завдяки хорошим тарифам на швидку пересилку габаритних вантажів почали продаватися унікальні дитячі меблі, великі лялькові будиночки, оригінальні собачі будки, стелажі, які компактно упаковані й важать 15-40 кг.

Звернемося до аналітики однієї з найпопулярніших візуальних платформ – Pinterest. У короткому вступі до своїх «Передбачень 2021» Pinterest стверджує, що вісім із десяти заявлених ними трендів 2020 року підтвердилися. Тому можна рекомендувати цю платформу не лише для натхнення й збереження картинок, але й для аналізу попиту. Якщо ви хендмейдер чи підприємець і плануєте вихід на міжнародні ринки, буде корисним вивчати статті та звіти на https://business.pinterest.com/.

На основі інформації від Рinterest, статей від Etsy і показників аналітичних програм найбільш перспективними навесні 2021-го будуть декілька наступних трендів.

1. Японський стиль у домашньому декорі в поєднанні зі скандинавським мінімалізмом

Плавні лінії, деревʼяні елементи, спокійні кольори – це те, що за прогнозами Рinterest набиратиме популярності й заповнюватиме дошки любителів візуалізацій. Цей стиль називається Japandi. Пошукові запити з цим словом виросли на 100% в трендах Швеції, Німеччини, Іспанії. Як виявилося, Скандинавія та Японія мають багато спільного. На Etsy ця тема поки що малоконкурентна і не дуже активна. Відмінні перспективи розпочати продажі для її розвитку.

Що зараз продавати на Etsy, щоб потрапити в тренди. Поради підприємцям та хендмейдерам /Фото 2
Що зараз продавати на Etsy, щоб потрапити в тренди. Поради підприємцям та хендмейдерам /Фото 3

Ось які формулювання вже зайняли своє місце на маркетплейсі:

Що зараз продавати на Etsy, щоб потрапити в тренди. Поради підприємцям та хендмейдерам /Фото 4
Що зараз продавати на Etsy, щоб потрапити в тренди. Поради підприємцям та хендмейдерам /Фото 5

Трендові ключовики: Wooden bed design modern, Neutral color palette earth tones, Minimalist bathroom design, Japandi, Modern minimalist kitchen.

2. Домашній декор і кухонне начиння

Аналітики Рinterest стверджують, що кухонні полиці стають новими стінами галерей. І, звичайно, вони потребують красивого посуду й декору. 2020 рік змінив життя більшості людей і повернув увагу всередину їхніх будинків і квартир.

Дані свідчать: запити на кольорові скляні вироби зросли на 135% у Канаді, Великій Британії та Австралії. А оригінальний мідний посуд стали більше шукати американці. Вони ж вдвічі частіше стали робити запити на пошук красивих стелажів для кухні.

Наприклад, та ж ніша мідного посуду на Etsy вже показала свою активність: за запитом «мідний посуд» – конкуренція майже 10 000 і є бестселери. Це означає, що в досить низькоконкурентній за мірками Etsy ніші є високі продажі і великі перспективи.

Що зараз продавати на Etsy, щоб потрапити в тренди. Поради підприємцям та хендмейдерам /Фото 6

Кілька цікавих ключових слів на цю тему:

Що зараз продавати на Etsy, щоб потрапити в тренди. Поради підприємцям та хендмейдерам /Фото 7

Erank показує кількість запитів на місяць на Etsy (перша кольорова колонка), конкуренцію на Etsy (четверта кольорова колонка), а праворуч – показники за Google, запити та конкуренція (1 – це показник високої конкуренції в пошуку Google).

Трендові ключовики: Copper cookware, Colored glassware, Kitchen floating shelves decor, Plate racks in kitchen, Clayplatesе

3. LED-освітлення для дому

Саме воно, судячи з прогнозів Рinterest і зростання запитів, створюватиме атмосферу в 2021-му. Дані свідчать, що запити за словом neonroom переважно в Австралії, Канаді й Британії зросли у вісім разів! А в США втричі більше стали шукати LED lightroom.

Трендові ключовики: Neon room, Mirror with LED lights, Blue LED lights bedroom, LED light room, LED lightsigns

Цей тренд уже й на самому Etsy має досить високу конкуренцію – майже 36,5 тис. результатів.

Що зараз продавати на Etsy, щоб потрапити в тренди. Поради підприємцям та хендмейдерам /Фото 8

4. Домашні тварини – тепер менш пухнасті

«Провидці» з Рinterest відстежили статистику й пропонують звернути увагу на менш теплих і зовсім не пухнастих домашніх тварин. Черепахи, жаби і ящірки – ось кого люди шукатимуть у 2021-м. Недаремно серед новорічних шкарпеток для подарунків на Etsy до нового 2021-го зустрічалася й шкарпетка для ігуани. Зараз треба думати ширше і пропонувати аксесуари не лише для «класичних» домашніх вихованців.

Ось такий магазинчик різноманітних дрібниць для ігуан з 2019 року вже отримав свої 1225 продажів.

Що зараз продавати на Etsy, щоб потрапити в тренди. Поради підприємцям та хендмейдерам /Фото 9

5. Рятуємо планету й навчаємо дітей

Необхідність вчитися вдома й знаходити розваги для дітей, а також екотренди зумовлюють підвищення запитів на картонні й деревʼяні іграшки. Батьки шукають ідеї для занять із дітьми й намагаються використовувати те, що є під рукою. Наприклад, стружку від олівців.

Якщо ви робите щось для дітей, додавайте ці ідеї в свої соціальні мережі й Рinterest.

Ключовики: Art education projects, Outdoor education, Cardboard toys, Pencil shaving art for kids

Тут же нагадаємо про ще один тренд. Батьки в умовах карантину та переоцінки цінностей усе більше вчать дітей людяності, доброти й поваги.

Чудовим прикладом змішування цих двох трендів є товар-переможець премії Etsy Design Award у дитячій категорії – набір іграшок-фігурок у вигляді сімʼї замовника.

Що зараз продавати на Etsy, щоб потрапити в тренди. Поради підприємцям та хендмейдерам /Фото 10

6. Весілля. Невелике весілля – це вже великий захід

Набирає обертів тенденція невеликих весіль на задньому дворі, більш простих весільних суконь і навіть джинсових курток для наречених. Усе частіше зустрічаються пари в кросівках і весільні торти з мінімалістичним декором.

На 160% зросли запити за фразою small backyard wedding в Америці, Великій Британії та Бразилії. А в Америці й Канаді джинсові куртки для наречених (wedding jean jacket bride) шукають на 130% частіше. Удвічі збільшилися запити за фразою courthouse wedding outfit.

Ключовики від Рinterest: Small backyard wedding, Simple wedding cake small one tier, Wedding jean jacket bride, Courthouse wedding outfit, Desert elopement

Що зараз продавати на Etsy, щоб потрапити в тренди. Поради підприємцям та хендмейдерам /Фото 11

7. Планування й подарунки як нова мова кохання

Про це також згадується в «передбаченнях» від Рinterest. Маленькі свята й приємності стають усе більш важливими й особливими для людей. Але тепер прояв любові до близьких вимагає планування.

Ключові слова від Рinterest: Monthsary message for girlfriend, Anniversary box for him, Cheers and beers party, Movie date night at home, Death to my 20s party

Гарячим трендом у цьому напрямку, особливо на Etsy, залишаються персоналізовані подарунки.

Показники аналітичної системи eRank:

Що зараз продавати на Etsy, щоб потрапити в тренди. Поради підприємцям та хендмейдерам /Фото 12

Також зріс попит на подарунки собі та все, що повʼязано з організацією простору. Це добре видно на графіку трендів (друга колонка) на скріншоті нижче:

Що зараз продавати на Etsy, щоб потрапити в тренди. Поради підприємцям та хендмейдерам /Фото 13
Що зараз продавати на Etsy, щоб потрапити в тренди. Поради підприємцям та хендмейдерам /Фото 14

Гонитва за трендами – це як спроба зловити хвилю під час серфінгу. Неохідний якийсь час, щоб навчитися, але потім зʼявляється відчуття, коли на хвилю здійнятися і коли з неї зійти. Але є й ті, хто любить «спокійні води» – ніші, в яких товари користуються стабільним попитом. Тут обирати вам, але обидві ці стратегії мають шанс на успіх.  

Матеріали по темі
Контриб'ютори співпрацюють із Forbes на позаштатній основі. Їхні тексти відображають особисту точку зору. У вас інша думка? Пишіть нашій редакторці Тетяні Павлушенко – [email protected]

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні