Категорія
Новини
Дата

«АрселорМіттал Кривий Ріг» розраховує в червні вийти на 70% потужностей

Український меткомбінат «АрселорМіттал Кривий Ріг» розраховує вийти на 70% потужностей у червні. Загалом АМКР планує продати 650 000 т продукції в наступному місяці, сказав в інтервʼю Forbes СЕО АМКР Мауро Лонгобардо.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Наразі АМКР, що входить до сталевої імперії Лакшмі Міттала, намагається, щоб видобуток працював на 100% і десь на 50% – сталеве виробництво, повідомив Лонгобардо. Надлишок залізорудного концентрату комбінат планує продавати. «Із запуском доменних печей, які зараз законсервовано, обсяги концентрату на продаж будуть зменшуватись», – вважає СЕО АМКР.
  • Загалом підприємство планує продати 650 000 т продукції в червні, з яких 200 000 т – металопродукція і 450 000 т – залізорудний концентрат. Це приблизно 70% потужностей АМКР.
  • У нормальній ситуації комбінат може відвантажувати 500 000 т сталевої продукції і до 250 000 т залізорудного концентрату щомісяця. «Зі зміною ситуації ми будемо повертатися до традиційної спеціалізації – виробництва сталі», – зазначив Лонгобардо.

Контекст

ArcelorMittal з 3 березня призупинив виробництво сталі у Кривому Розі, щоб забезпечити безпеку людей та активів. Технічна підтримка «АрселорМіттал Кривий Ріг» в законсервованому стані коштуватиме десятки мільйонів доларів на місяць, сказав на початку березня в інтервʼю Forbes гендиректор Лонгобардо. 

Україна у березні скоротила експорт плоского прокату майже в 10 разів – до 47 000 т. За низкою позицій металургії експорт не здійснювався взагалі через руйнування металургійних об’єктів та зупинку виробництва.

8 квітня АМКР оголосив про поступове відновлення виробництва. Меткомбінат запустив доменну піч №6. Зокрема, очікувався випуск 1000 т чавуну на добу.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні