Категорія
Новини
Дата

Через перебої зі світлом «Укрпошта» змінює тарифи

«Укрпошта» реформувала свою тарифну політику. Причина – перебої зі світлом, сказав в інтерв’ю Forbes гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти

  • «Укрпошта» скасувала комісію за прийом платежів у відсотках там, де це можливо. Компанія залишила та уніфікувала лише фіксовану комісію. Тепер упродовж дня буде єдина комісія – 10 грн, розповів Ігор Смілянський.
  • Він пояснив, що без електрики компанія не може розрахувати суму комісії за оплату комунальних платежів або оформлення посилки, тому «Укрпошта» скасувала комісію у відсотках.
  • Коли у відділеннях немає світла, «Укрпошта» приймає платежі та посилки, видаючи звичайні паперові квитанції. Після того, як з’являється електрика, співробітники відділення вносять їх до електронної системи.

Контекст

У жовтні «Укрпошта» відкрила стаціонарне відділення на звільненій території Херсонської області – в смт Велика Олександрівка Бериславського району. До середини листопада планує відкрити стаціонарні відділення ще у пʼяти населених пунктах звільненої Херсонщини.

У вересні «Укрпошта» почала відновлювати роботу в звільнених містах Харківської області. Пересувні відділення вирушили в Граково та Балаклію і почали роботу на базі стаціонарних, які працювали там до війни.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні