Додаток Threads досяг 20% щотижневої аудиторії Twitter /Shutterstock/Колаж Олександра Карасьова
Категорія
Новини
Дата

Додаток Threads досяг 20% щотижневої аудиторії Twitter

Shutterstock/Колаж Олександра Карасьова

Новий додаток мікроблогів Threads від компанії Meta вже досяг пʼятої частини щотижневої активної бази користувачів Twitter у всьому світі, пише TechCrunch. Також додаток у 86 разів перевищив тижневу активну базу користувачів Truth Social, яка становила 1 млн минулого тижня.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • За поточними оцінками Data.ai, програма була завантажена понад 150 млн разів, що в 5,5 раза швидше, ніж у Pokémon Go від Niantic, який був рекордсменом за запусками додатків із моменту його дебюту в липні 2016 року.
  • Data.ai виявила, що Індія, а не США, лідирує за кількістю завантажень нової програми, на яку припадає 33% глобальних завантажень. За нею слідують Бразилія (22%), потім США (16%) і, нарешті, Мексика та Японія з 8% та 5% відповідно. 
  • Threads наразі недоступний в ЄС через нормативні перешкоди, повʼязані з проблемами конфіденційності та практикою збору даних. 
  • Декілька днів тому Threads випустила своє перше велике оновлення з моменту запуску, додавши підтримку iOS 17 , яка тепер доступна у вигляді загальнодоступної бета-версії, серед інших невеликих змін. Попереду у програми інші оновлення, такі як підписка, кнопка редагування, підтримка кількох облікових записів та інтеграція з ActivityPub, протоколом, що підтримує популярну децентралізовану альтернативу Twitter – Mastodon.

Контекст

6 липня Марк Цукерберг запустив власну альтернативу Twitter – Threads. Вона одночасно запрацювала у 100 країнах світу, зокрема й в Україні.

За лічені дні додаток подолав позначку в 100 млн завантажень. Це сталося швидше, ніж у ChatGPT, у якого пішло на це два місяці.

Twitter погрожує подати до суду на Meta, звинувативши її у переманюванні співробітників для створення конкурента. 

Днями SensorTower і SimilarWeb повідомили, що у Threads скоротилася кількість активних користувачів, а також зменшився час, який вони проводять у застосунку. Дані компанії Sensor Tower свідчать про значний спад активності користувачів з моменту запуску Threads: у вівторок і середу кількість щоденних активних користувачів платформи знизилася приблизно на 20% порівняно з суботою, 8 липня, а час, що витрачається користувачем, скоротився на 50% – від 20 хвилин до 10 хвилин.

Компанія Similarweb показала аналогічні тенденції. Число активних користувачів Threads скоротилося більш ніж на 25% у період між піком 7 липня та понеділком, 10 липня, для користувачів Threads на телефонах Android у всьому світі. 

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні