Категорія
Новини
Дата

Колишньому топменеджеру «Укртатнафти» повідомили про нову підозру у привласненні палива на 2 млрд грн

Детективи Бюро економічної безпеки повідомили ще про одну підозру в заволодінні чужим майном колишньому виконувачу обов’язків першого заступника голови правління «Укртатнафти», сказано в релізі БЕБ.

У Forbes Ukraine також є twitter. Якщо вам зручно читати нас там — підписуйтесь за цим посиланням.

Ключові факти

  • Детективи встановили нові факти правопорушень, скоєних службовими особами нафтопереробної компанії.
  • За даними БЕБ, через мережу магістральних нафтопроводів вони незаконно перемістили понад 72 000 т нафти-сирцю з митних складів на територію нафтопереробного заводу для подальшого виготовлення світлих нафтопродуктів.
  • «Потім паливо було реалізовано без відображення у бухгалтерському та податковому обліках, орієнтовна вартість продукції становить понад 2 млрд грн», – повідомили у бюро.
  • Наразі підозрюваний перебуває під вартою. 

Контекст

Раніше детективи БЕБ та СБУ викрили масштабні схеми привласнення 40 млрд грн колишнім менеджментом двох найбільших нафтових підприємств країни – «Укрнафти» та «Укртатнафти».

БЕБ уже повідомило про підозру колишньому топменеджеру «Укртатнафти» в умисному ухиленні від сплати акцизного податку за січень – лютий 2022 року майже на 1,3 млрд грн.

Також колишньому головному бухгалтерові нафтопереробної компанії повідомлено про підозру у пособництві в умисному ухиленні від сплати акцизного податку за січень 2022 року на суму понад 605 млн грн.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні