Категорія
Новини
Дата

Cisco перед виходом з російського ринку знищила своє майно в РФ на понад $23 млн

1 хв читання

Американська компанія Cisco Systems – виробник мережевого обладнання та програмних продуктів – знищила матеріально-технічні запаси російського представництва на суму 1,86 млрд руб (понад $23 млн), пише пропагандиське агентство ТАСС. Рішення було ухвалене через неможливість вивезти активи після припинення роботи в Росії.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • Влітку 2022 року, після припинення роботи на російському ринку, компанія намагалась вивезти майно через посередника, однак тому не вдалось виконати замовлення. Тоді було вирішено знищити усе IT-обладнання та демозразки.
  • Процедура знищення відбулась у січні 2023 року. Окрім запчастин, комплектуючих, зразків та обладнання, були знищені транспортні засоби, офісі меблі та техніка.

Контекст

Cisco Systems – американська транснаціональна корпорація, яка є найбільшим у світі виробником мережевого обладнання. Воно призначене для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації та комутації, а також для потреб комерційного ринку IP-комунікацій і корпоративного ринку.

На початку березня компанія Cisco Systems вирішила вийти з російського ринку. Вже в червні 2022 року було ухвалене рішення про повне згортання діяльності – через зупинення дії ліцензії та перешкоди для реекспорту.

Також компанія повідомила, що в III кварталі 2022 фінансового року недоотримала $200 млн виручки, або 1,6% від загального доходу, через припинення діяльності в Росії та Білорусі, йдеться у звіті компанії.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні