Категорія
Новини
Дата

Mercedes-Benz у співпраці з Cisco планує обладнати авто конференц-звʼязком

Cisco працює з німецьким автовиробником Mercedes Benz над додаванням своїх інструментів конференц-звʼязку Webex на панель приладів автомобілів, що прибувають до дилерських центрів у найближчі тижні, пише Reuters. Компанія прагне перетворити свої автомобілі на мобільні офіси.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Mercedes-Benz E Class 2024 буде оснащений Wi-Fi і стільниковим звʼязком для передачі даних, що означає, що водії можуть завантажити програму Webex, щоб вона відображалася безпосередньо на сенсорному екрані інформаційно-розважальної системи автомобіля без мобільного телефону.
  • В якості запобіжного заходу користувачі можуть використовувати звук тільки під час руху авто, але можуть використовувати всі функції, коли він припаркований, включаючи відеозустрічі, автоматичну транскрипцію, обмін контентом і реакції.

Контекст

Робота вдома в результаті пандемії сприяла розвитку платформ для відеоконференцій, таких як Webex, Zoom та Microsoft Teams, але зростання сповільнилося після зняття обмежень.

Zoom обʼєдналася з Tesla, щоб оснастити автомобілі інструментами для проведення конференцій, а Cisco планує оголосити про інші партнерські відносини на телекомунікаційній конференції MWC у Барселоні цього тижня. Серед них – угода із Samsung для інтеграції Webex у його флагманські телефони, а інша – з Intel для приватного 5G.

Нещодавно стало відомо, що Мercedes-Benz обʼєднався з Google у галузі навігації та запропонує «суперкомпʼютерну продуктивність» у кожному автомобілі з автоматичними датчиками водіння, таким чином автовиробник прагне конкурувати з Tesla, пише Reuters.

Mercedes-Benz у 2030 році припинить виробництво автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння. Усі нові моделі з 2025-го працюватимуть виключно на електробатареях. На цей перехід компанія виділить €40 млрд. Mercedes-Benz представить три нові електроавто у 2025 році.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні