Категорія
Новини
Дата

Курс біткоїна наблизився до $25 000 вперше за пів року

Напередодні курс першої криптовалюти досяг позначки $24 898 – максимуму з серпня минулого року. Інвестори позбуваються побоювань щодо посилення регуляторного тиску з боку США, пише Bloomberg.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Дані CoinGecko свідчать, що за останню добу Bitcoin подорожчав на 11,5%. На момент написання новини найпопулярніша криптовалюта торгується на рівні $24 650.
  • Криптоактиви продовжують відновлення після минулорічного розгрому. Інвестори позбуваються побоювань щодо посилення регуляторного тиску з боку США, зазначає Bloomberg.
  • Ціни на криптовалюти зростають разом із зростанням світових ринків на тлі дедалі більшої впевненості у тому, що підвищення процентних ставок ФРС може вгамувати інфляцію, не доводячи США до рецесії.

Контекст

Загроза світової рецесії та найгірша інфляція за останні 40 років спричинили хаос на молодому ринку криптовалюти в 2022 році. Так звана криптозима змусила колись процвітаючі фірми оголошувати про банкрутство, а інвесторів – нервово розпродавати криптоактиви.

Економічні катаклізми зʼїли майже $2 трлн ринкової вартості крипторинку, заморозили мільярди доларів і залишили тисячі людей без роботи.

Більшість великих банків та інвестиційних менеджерів очікують, що ринок криптовалюти відновиться у 2023-му після важкого року, коли біткоїн упав приблизно на 75% порівняно з його рекордним максимумом у листопаді минулого року.

Курс біткоїна зріс майже на 40% у січні, перевищивши $20 000 і наблизившись до свого кращого місячного результату з жовтня 2021 року та другого кращого результату в січні за останні 10 років.

У листопаді 2022 року біткоїну спрогнозували зростання до $250 000, проте незабаром після цього інвестори почали масово позбавлятися криптовалюти.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні