Категорія
Новини
Дата

Maersk відновила доставку вантажів у порт Рені. Компанія зупинила суднозаходи в Україну після початку війни

Данська транспортно-логістична компанія A. P. Moeller-Maersk AS відновила доставку вантажів клієнтів до порту Рені з румунської Констанци, йдеться у повідомленні на сайті компанії. Maersk припинила суднозаходи в Україну після початку війни в лютому минулого року.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Maersk запускає щотижневе баржеве сполучення з порту Констанца до порту Рені за двома маршрутами: через Констанцу/Дунайський канал і Чорне море з часом транзиту приблизно 1,5 дня.
  • Система компанії оновлена та приймає бронювання від клієнтів із доставкою до порту Рені, йдеться у повідомленні. Його виконання залежатиме від робочих можливостей за умови оформлення належної документації, включно з юридичним ухваленням положення про Україну щодо наявності ризиків у регіоні.

Контекст

AP Moller-Maersk – інтегрована логістична компанія, яка працює над об’єднанням і спрощенням ланцюжків постачання своїх клієнтів. Вона є світовим лідером у галузі логістичних послуг, працює у 130 країнах і налічує понад 100 000 співробітників. Maersk прагне стати кліматично нейтральною до 2040 року за допомогою нових технологій, нових суден та активів, а також нових видів палива.

У четвертому кварталі 2022 року A.P. Moeller-Maersk AS скоротила чистий прибуток на 18,8%, виручку – на 3,7%, що виявилося гіршим за прогнози експертів. Чистий прибуток у жовтні-грудні становив $4,9 млрд проти $6 млрд за аналогічний період попереднього року. Виручка знизилася до $17,8 млрд порівняно з $18,5 млрд.

1 березня минулого року Maersk заявила про те, що припиняє контейнерні перевезення з Росії та в Росію. Винятки становитимуть лише харчові продукти, ліки й гуманітарні вантажі. 

У лютому Maersk уклала угоду про продаж своїх логістичних майданчиків у Санкт-Петербурзі та Новоросійську компанії IG Finance Development Limited. Продаж двох майданчиків є наслідком ухваленого у березні 2022 року рішення компанії про припинення діяльності в РФ.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні