Категорія
Новини
Дата

Майже 60% бізнесів мають проблему з пошуком працівників, серед причин – мобілізація і міграція – опитування Мінекономіки

2 хв читання

У 2024 році роботодавці, які наймають працівників, вказують на дефіцит кадрів. 43% опитаних респондентів зіткнулися з труднощами при заповненні вакансій, йдеться у опитуванні Міністерства економіки. І це попри істотне скорочення робочих місць і зростання безробіття протягом 2022–2023 років.

Пошук кваліфікованих працівників є головною проблемою для 58% опитаних респондентів.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • Згідно з опитуванням, 58% бізнесів назвали проблемою пошук кваліфікованих працівників, 42% – необхідне зовнішнє фінансування, 40% – безпеку бізнесу, 25% – конкуренцію і 24% – ланцюги поставок.
Майже 60% бізнесів мають проблему з пошуком працівників, серед причин – мобілізація і міграція – опитування Мінекономіки /Фото 1

Інфографіка: Міністерство економіки

Майже 60% бізнесів мають проблему з пошуком працівників, серед причин – мобілізація і міграція – опитування Мінекономіки /Фото 2

Інфографіка: Міністерство економіки

Попередній слайд
Наступний слайд
  • За даними проведеного опитування, саме мобілізація (67%) та міграційні процеси (54%), на думку респондентів, є основними причинами браку робочої сили. Крім того, до причин нестачі робочої сили віднесли неконкурентну зарплату (36%) та внутрішню міграцію (21%).
  • Роботодавці намагаються заповнити вільні вакансії різними способами, однак є й такі, які через неможливість набрати персонал відмовляються від замовлень (11%). 
  • Водночас 36% опитаних респондентів очікують на погіршення ситуації з нестачею кваліфікованих кадрів на ринку праці після завершення війни.

В опитуванні взяли участь 3175 респондентів з усіх регіонів України. В опитуванні взяли участь 88% підприємтсв, в яких кількість працівників не перевищує 200, тобто вибірка – це зріз думок, в основному малого та середнього бізнесу.

Контекст

Розмір середньомісячної зарплати в Україні у першому кварталі 2024-го зріс на 22,5% порівняно з аналогічним періодом минулого року і становив 18 903 грн. Про це повідомила Державна служба статистики. За оцінками Forbes, зростання середньої зарплати у реальному вираженні (з поправкою на інфляцію) за перший квартал становило 18%, а в доларовому – 17% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Найвищий показник середньої зарплати за галузями зафіксований у сфері інформації та телекомунікацій – 49 473 грн (+35,6% до показника першого кварталу 2023 року). Найменший рівень середньої зарплати Держстат зафіксував у сфері бібліотечної, архівної та музейної справи – 11 063 грн (+15,1%).

Український бізнес під час війни відчуває дефіцит кадрів через міграцію та мобілізацію, посилення конкуренції за працівників і проблеми з продуктивністю праці, йдеться в інфляційному огляді НБУ за квітень 2024 року. Вочевидь, це дало змогу Нацбанку поліпшити прогноз щодо безробіття в 2024 році з 16,2% до 14,2%.

У травні після двох місяців позитивних настроїв поспіль бізнес погіршив оцінки результатів своєї діяльностіповідомляв НБУ. Індекс очікувань ділової активності (ІОДА) у травні знизився до 48,0 з 52,3 у квітні. Негативно повпливали значний дефіцит кваліфікованих кадрів, невизначеність щодо подальшого перебігу бойових дій і умов мобілізації співробітників та інші фактори.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні