Категорія
Новини
Дата

Meta вилетіла із топ-10 найбільших компаній світу. Компанія Марка Цукерберга опустилася з 6-го на 11-е місце

Meta (материнська компанія Facebook) залишила топ-10 найбільших компаній світу за ринковою вартістю після найбільшого місячного падіння за всю історію, пише Bloomberg.

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

Ключові факти

  • 17 лютого Meta закрилася з вартістю $565 млрд, опустившись із 6-го на 11-е місце. Порівняно з вересневим піком компанія втратила $513 млн.
  • Трійка найбільших компаній із капіталізації виглядає так: Apple ($2,8 трлн), Microsoft ($2,2 трлн) та Aramco ($2 трлн).
  • На четвертому місці Alphabet ($1,8 трлн), на пʼятому Amazon ($1,6 млрд), шосте місце, де раніше перебувала Meta, зайняла Tesla Ілона Маска ($905,7 млрд), сьома Berkshire Hathaway ($700,6 млрд), на восьмому місці Nvidia ($613 млрд), девʼята TSMC ($600,3 млрд), замикає десятку китайська Tencent ($589,8 млрд).

Контекст

На початку лютого котирування Meta впали на постмаркеті більш ніж на 20% після публікації звіту за IV квартал 2021 року. Капіталізація корпорації Meta знизилася на $200 млрд. Щоденна активна аудиторія Facebook у IV кварталі скоротилася вперше за 18-річну історію соцмережі: до 1,929 млрд порівняно з 1,930 млрд. у III кварталі. Головна причина – конкуренція з боку інших платформ, перш за все TikTok, сказав Цукерберг.

Після цього Цукерберг вибув із топ-10 найбагатших бізнесменів світу за версією Forbes.

Цього тижня Цукерберг представив нові цінності Meta. Зокрема, він закликав співробітників ставити на перше місце компанію.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні