Категорія
Новини
Дата

Цукерберг вибув з «десятки» найбагатших бізнесменів світу. Глава Meta втратив за день майже $30 млрд

Марк Цукерберг вибув з десятки найбагатших бізнесменів світу за версією Forbes. Засновник та глава Facebook втратив $29 млрд у четвер після рекордного одноденного падіння акцій материнської компанії Meta Platforms Inc, пише Reuters.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Meta у четвер втратила понад $237 млрд, що стало найбільшим одноденним падінням вартості в історії фондового ринку США. Падіння Meta перевищило попередній рекорд, встановлений Apple у вересні 2020 року ($182 млрд).
  • Цукербергу належить близько 12,8% акцій технологічного гіганта. Його статки впали на 25,9% ($29,7 млрд) до $87,8 млрд, свідчать дані Forbes Real-Time, який відслідковує статки мільярдерів у реальному часі. Наразі глава Meta перебуває на 12 місці.

Контекст

Акції Meta впали після того, як компанія заявила, що її дохід у I кварталі не виправдає прогнозів Волл-стріт. Головна причина – конкуренція з боку інших платформ, насамперед TikTok, сказав Цукерберг. Щоденна активна аудиторія Facebook у IV кварталі скоротилася вперше за 18-річну історію соцмережі: до 1,929 млрд порівняно з 1,930 млрд у III кварталі.

Влітку 2021 року Facebook вперше досягла ринкової вартості $1 трлн. Акції виросли після того, як Окружний суд Колумбії відхилив антимонопольні позови проти Facebook щодо придбання Instagram та WhatsApp.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні