Категорія
Новини
Дата

Microsoft інвестує в інфраструктуру штучного інтелекту у Франції €4 млрд

Гігант технологій та програмного забезпечення Microsoft інвестує €4 млрд у Францію, повідомив газеті Le Figaro президент компанії Бред Сміт. Інвестиції американського гіганта розраховані до кінця 2027 року.

⚡️Ми дуже хочемо, щоб наші читачі знали більше, створювали більше і заробляли більше. Тому даруємо 44% знижки на річну підписку на сайт Forbes. Діє з промокодом SMART до 19.05 Оформлюйте зараз за цим посиланням

Ключові факти

  • Сміт сказав, що більша частина цих грошей буде спрямована на сектор штучного інтелекту.
  • Він повідомив про плани побудувати передові центри обробки даних, у тому числі один у місті Мюлуз, для підтримки стартапів та навчання мільйона французів.
  • «Microsoft інвестує у Франції €4 млрд для підтримки штучного інтелекту та економічного зростання країни», – повідомив Сміт. 
  • Це є найбільшою з інвестицій, оголошених у рамках саміту Choose France 2024 у Версалі. 
  • Інвестиції американського гіганта розраховані до кінця 2027 року та будуть розбиті на три основні напрямки: будівництво передової інфраструктури, навчання французів та підтримка національної екосистеми стартапів. 

Контекст

У грудні минулого року повідомлялося, що Microsoft інвестує $3,2 млрд у Велику Британію протягом наступних трьох років. Британський уряд заявив, що це стане основою для майбутнього розвитку галузі ШІ.

Також Сміт заявив, що Microsoft інвестує €3,2 млрд в економіку Німеччини протягом наступних двох років, в основному в штучний інтелект. За словами президента компанії, найбільша за останні 40 років інвестиція в Німеччину має подвоїти потужність інфраструктури ШІ та центрів обробки даних у країні, а також розширити свої навчальні програми.

У лютому Сміт анонсував розширення Microsoft своєї хмарної та ШІ-інфраструктурив Іспанії, інвестувавши $2,1 млрд протягом наступних двох років.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні