Категорія
Новини
Дата

OpenAI розпочала навчання нової ШІ-моделі

1 хв читання

OpenAI розпочинає навчання своєї наступної моделі штучного інтелекту та сформувала комітет з безпеки та захисту, який очолить генеральний директор Сем Альтман, йдеться у блозі стартапу. Директори Брет Тейлор, Адам ДʼАнджело та Ніколь Селігман також увійдуть у комітет.

Нова ШІ-модель прийде на зміну технології GPT-4, яка керує її популярним онлайн-чатом-ботом ChatGPT.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • Компанія повідомила, що нещодавно розпочала навчання своєї наступної передової моделі, і очікує, що отримані системи виведуть стартап на новий рівень можливостей на шляху до AGI (загальний штучний інтелект). 
  • Стартап створив новий комітет, який відповідатиме за вироблення рекомендацій щодо безпеки проєктів та операцій OpenAI.
  • Його першим завданням буде оцінка та подальший розвиток існуючих методів безпеки OpenAI протягом наступних 90 днів, після чого він поділиться рекомендаціями з радою директорів.
  • За повідомленням компанії, після перевірки радою директорів OpenAI публічно поділиться оновленою інформацією про прийняті рекомендації.

Контекст

OpenAI, яка створила чат-бот ChatGPT, випустила більш потужну та удосконалену версію штучного інтелекту – GPT-4 в березні минулого року. 

За даними розробників, відмінність між GPT-4 і його попередньою версією GPT-3.5 була невеликою у звичайній розмові, але відмінності можна було помітити при складніших завданнях. Найголовніше нововведення GPT-4 полягало у можливості використовувати зображення як вхідні дані й комбінувати їх з текстом. Нейромережу навчили розуміти, що зображено на фото, а також враховувати малюнки та схеми при розвʼязанні задач. Також ШІ може пояснювати дані, подані як діаграми.

14 травня OpenAI запустила оновлену версію своєї ШІ-моделі GPT-4 – GPT-4o. Оновлена модель набагато швидша і покращує можливості роботи з текстом, зображеннями і звуком. Запуск ChatGPT-4o призвів до найбільшого в історії OpenAI стрибка доходів на мобільних пристроях попри те, що оновлена ШІ-модель знаходиться у вільному доступі в інтернеті. Мобільний застосунок ChatGPT заробив $4,2 млн за тиждень.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні