Категорія
Новини
Дата

monobank піднімає тариф на зняття готівки у банкоматах

З 1 вересня проєкт monobank (на базі Універсал Банку) підніме тариф за зняття власних коштів з карток з 0,5% до 0,9%. Про це повідомив співзасновник проєкту Олег Гороховський у своєму телеграм-каналі.

Ключові факти

  • З 1 вересня платіжні системи під тиском банків-власників великих банкоматних мереж більш ніж удвічі підвищать міжбанківський тариф відшкодування за зняття клієнтами інших банків готівки в українських банкоматах, зазначив Гороховський.
  • «У цих умовах тариф, що раніше діяв за зняття готівки, не буде покривати наших витрат, і ми, на жаль, змушені з 1 вересня підняти тариф за зняття власних коштів з наших карток з 0,5% до 0,9%», – пояснив він. Тариф за зняття кредитних коштів залишиться без змін.
  • Незважаючи на це, за словами Гороховського, новий тариф, як і раніше, буде одним із найвигідніших в країні.

Контекст

У травні monobank поновив в повному обсязі кредитування за програмами «Розстрочка» та «Покупка частинами». За цими програмами банк збирається видати кредитів на 10 млрд грн. 

З 1 серпня monobank скасував пільгові тарифи на обслуговування кредитних продуктів. Зокрема, банк повернув відсоткову ставку за кредитами на стандартні умови, які діяли у довоєнний час. 

2 серпня monobank запустив функцію купівлі валюти у застосунку для розміщення депозиту.

Матеріали по темі
Спеціальний воєнний випуск Forbes до Дня Незалежності

Спеціальний воєнний випуск Forbes до Дня Незалежності

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні