Категорія
Новини
Дата

«Нова пошта» відкриє відділення в Німеччині та Чехії на початку 2023 року

Лідер українського ринку доставки «Нова пошта» відкриє свої відділення в Німеччині та Чехії на початку наступного року. Про це у Facebook написав співласник компанії Володимир Поперешнюк.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • На запитання, коли «Нова пошта» відкриється в Чехії та Німеччині, Поперешнюк відповів «початок наступного року».
  • За словами Володимира Поперешнюка, у НП є плани на Литву і Швецію. А на офіційній Facebook-сторінці компанії відповіли, що «Нова пошта» буде поступово відкривати відділення по всій Європі.
  • Компанія запускає новий додаток, який працюватиме по всьому світі, розповів Поперешнюк. Крім того, на глобальному ринку «Нова пошта» відкриватиметься під назвою «Nova post».
  • НП вже відкрила два відділення в Польщі – у Варшаві та Кракові. До кінця листопада 2022 року планує відкрити до 10 відділень у цій країні. Також, за словами Поперешнюка, НП є партнером польської логістичної компанії InPost.
  • До відкриття польських відділень, «Нова пошта» за кордоном успішно працювала тільки в Молдові, де відкрила близько 20 відділень та понад 100 поштоматів.
Коли відкриються відділення Нової пошти в Чехії
Коли відкриються відділення Нової пошти в Німеччині

Контекст

До кінця року «Нова пошта» планує відкрити відділення в усіх великих містах Польщі, розповів раніше Forbes директор «Нової пошти» в Польщі Дмитро Вергун.

Вихід на польський ринок – перший етап глобальної експансії, яку задумали власники «Нової пошти» Вʼячеслав Климов та Володимир Поперешнюк. До повномасштабного вторгнення компанія фокусувалася на розвитку в Україні, де зайняла панівне становище.

У 2021 році українці відправили через «Нову пошту» 372 млн посилок (+14%) – у кілька разів більше, ніж через державну «Укрпошту». Компанія займає 65% ринку посилок, «Укрпошта» – до 25%, Meest – до 3%, каже ексгендиректор Meest Group Марцін Куксіновіч.

Виторг НП за 2021 рік зріс більш як на 20% порівняно з 2020 роком. НП його завершила з доходом 16,9 млрд грн і чистим прибутком 991 млн грн. Дохід основного конкурента – «Укрпошти – 9,2 млрд грн.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні