Категорія
Новини
Дата

«Нова пошта» відкриє відділення в Німеччині та Чехії на початку 2023 року

Лідер українського ринку доставки «Нова пошта» відкриє свої відділення в Німеччині та Чехії на початку наступного року. Про це у Facebook написав співласник компанії Володимир Поперешнюк.

Ключові факти

  • На запитання, коли «Нова пошта» відкриється в Чехії та Німеччині, Поперешнюк відповів «початок наступного року».
  • За словами Володимира Поперешнюка, у НП є плани на Литву і Швецію. А на офіційній Facebook-сторінці компанії відповіли, що «Нова пошта» буде поступово відкривати відділення по всій Європі.
  • Компанія запускає новий додаток, який працюватиме по всьому світі, розповів Поперешнюк. Крім того, на глобальному ринку «Нова пошта» відкриватиметься під назвою «Nova post».
  • НП вже відкрила два відділення в Польщі – у Варшаві та Кракові. До кінця листопада 2022 року планує відкрити до 10 відділень у цій країні. Також, за словами Поперешнюка, НП є партнером польської логістичної компанії InPost.
  • До відкриття польських відділень, «Нова пошта» за кордоном успішно працювала тільки в Молдові, де відкрила близько 20 відділень та понад 100 поштоматів.
Коли відкриються відділення Нової пошти в Чехії
Коли відкриються відділення Нової пошти в Німеччині

Контекст

До кінця року «Нова пошта» планує відкрити відділення в усіх великих містах Польщі, розповів раніше Forbes директор «Нової пошти» в Польщі Дмитро Вергун.

Вихід на польський ринок – перший етап глобальної експансії, яку задумали власники «Нової пошти» Вʼячеслав Климов та Володимир Поперешнюк. До повномасштабного вторгнення компанія фокусувалася на розвитку в Україні, де зайняла панівне становище.

У 2021 році українці відправили через «Нову пошту» 372 млн посилок (+14%) – у кілька разів більше, ніж через державну «Укрпошту». Компанія займає 65% ринку посилок, «Укрпошта» – до 25%, Meest – до 3%, каже ексгендиректор Meest Group Марцін Куксіновіч.

Виторг НП за 2021 рік зріс більш як на 20% порівняно з 2020 роком. НП його завершила з доходом 16,9 млрд грн і чистим прибутком 991 млн грн. Дохід основного конкурента – «Укрпошти – 9,2 млрд грн.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні