Категорія
Новини
Дата

«Нова пошта» відновила роботу половини точок мережі. Відкрились відділення у Чернігові та Сумах

«Нова пошта» продовжує відновлювати свою роботу та відкривати відділення та поштомати там, де є можливість. Вже запрацювали відділення у Чернігові, Сумах та Сумській області, йдеться у повідомленні компанії.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • 12 квітня запрацювали ще 160 відділень у Київській, Одеській, Миколаївській, Сумській, Хмельницькій, Чернігівській, Житомирській, Харківській областях, а також Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Рівненській. 
  • Лідером із кількості працюючих відділень є Київська область – 407 відділень та Івано-Франківська – 402. Уся мережа відділень запрацювала у Чернівцях, Хмельницькому та Тернополі.
  • Усього в компанії вже відкрито 11 500 точок сервісу. Працюють 4100 відділень, 7600 вуличних поштоматів та курʼєрська доставка і забір у 6100 населених пунктах. 

Контекст

З початком російського вторгнення обсяги перевезень через «Нову пошту» знизились у 20 разів. До війни компанія доставляла щодня 1 млн відправлень, із них 70% – онлайн-замовлення з магазинів. За перший тиждень війни клієнти відправляли в середньому 50 000 посилок на день.

На четвертому тижні війни з’явилася позитивна динаміка – почала зростати кількість онлайн-замовлень в Україні, свідчать результати дослідження, проведеного «Новою поштою». Якщо на другому тижні війни у середньому перевозилося 100 000−125 000 посилок на день, то з 21 березня фіксувалося вже 350 000 відправок, із яких 60% складають онлайн-замовлення.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні