Категорія
Новини
Дата

«Нова пошта» виходить на ринок Литви. Перше відділення планують відкрити в березні

«Нова пошта» відкриває перше відділення Nova Post у Литві, воно буде знаходитись у Вільнюсі і почне роботу в березні, повідомляє компанія.

Ключові факти

  • Згідно із повідомленням, вже з середини березня можна буде відправляти до Литви та отримувати посилки, документи та вантажі. 
  • Перше відділення відкриється у Вільнюсі, воно буде вантажним, у ньому можна буде відправляти та отримувати з України посилки вагою до 1000 кг.

Контекст

Перше закордонне відділення «Нової пошти» відкрилося у Варшаві 7 жовтня.

Вихід на польський ринок – перший етап глобальної експансії, яку задумали власники «Нової пошти» Вʼячеслав Климов та Володимир Поперешнюк. До повномасштабного вторгнення компанія фокусувалася на розвитку в Україні, де зайняла панівне становище.

Загалом у 2022 році «Нова пошта» за три місяці відкрила у Польщі 18 власних відділень у найбільших польських містах: шість відділень Nova Post у Варшаві, по два відділення у Кракові, Любліні, Гданську, Вроцлаві, Познані та по одному – у Жешуві та Лодзі.

Засновники «Нової пошти» Вʼячеслав Климов та Володимир Поперешнюк стали підприємцями 2022 року за версією Forbes Ukraine.

Матеріали по темі

Отримуйте щоденний лист з останніми матеріалами та новинами від Forbes

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні