Категорія
Новини
Дата

«Нова пошта» запровадила градацію тарифів на доставку у США. Мінімальна ціна знизилася у чотири рази

Компанія «Нова пошта» переглянула тарифи на доставку в США: мінімальну вартість доставки посилок знижено у чотири рази завдяки зміні системи тарифікації, йдеться у пресрелізі компанії.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • «Нова пошта» запровадила градацію тарифів для посилок із вагою, де є крок у 100 г. Тобто клієнт сплачує не в межах вагових категорій до 2 кг, до 10 кг та до 30 кг, як було раніше, а різну ціну – за 0,1 кг, 0,4 кг, 1,5 кг тощо. 
  • Нова тарифікація буде єдиною як для приватних, так і для бізнес-клієнтів. Нині доставка документів до 100 г коштує 350 грн замість 1300 грн, посилка 0,5 кг коштує 650 грн замість 1400 грн, а відправлення на 15 кг – 4600 грн замість 6800 грн.
  • За даними компанії, 70% клієнтів роблять відправки у США вагою менше ніж 2 кг. «Ринок США має чудові перспективи для розвитку. До того ж безмитний поріг для ввезення товарів тут становить $800, тобто все, що нижче цієї вартості, доставляється без додаткових митних платежів для отримувача», – зазначив Юрій Беневитський, CEO «Нової пошти Глобал». 

Контекст

Найчастіше українці продають свої товари у США через онлайн-платформи Amazon, eBay, Еtsy. Найпопулярнішими українськими товарами серед американських споживачів є національний одяг та вироби з українською символікою, декор для дому, хендмейд та крафтові товари – сувеніри, прикраси, аксесуари, зазначають у НП. 

Термін доставки у США – від 10 днів на будь-яку адресу по всій території країни. Відправити посилку можна з будь-якого відділення «Нової пошти». Для цього можна самостійно створити міжнародну накладку через мобільний додаток та бізнес-кабінет або оператор оформить у відділенні.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні