Категорія
Новини
Дата

«Нова пошта» запровадила градацію тарифів на доставку у США. Мінімальна ціна знизилася у чотири рази

Компанія «Нова пошта» переглянула тарифи на доставку в США: мінімальну вартість доставки посилок знижено у чотири рази завдяки зміні системи тарифікації, йдеться у пресрелізі компанії.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • «Нова пошта» запровадила градацію тарифів для посилок із вагою, де є крок у 100 г. Тобто клієнт сплачує не в межах вагових категорій до 2 кг, до 10 кг та до 30 кг, як було раніше, а різну ціну – за 0,1 кг, 0,4 кг, 1,5 кг тощо. 
  • Нова тарифікація буде єдиною як для приватних, так і для бізнес-клієнтів. Нині доставка документів до 100 г коштує 350 грн замість 1300 грн, посилка 0,5 кг коштує 650 грн замість 1400 грн, а відправлення на 15 кг – 4600 грн замість 6800 грн.
  • За даними компанії, 70% клієнтів роблять відправки у США вагою менше ніж 2 кг. «Ринок США має чудові перспективи для розвитку. До того ж безмитний поріг для ввезення товарів тут становить $800, тобто все, що нижче цієї вартості, доставляється без додаткових митних платежів для отримувача», – зазначив Юрій Беневитський, CEO «Нової пошти Глобал». 

Контекст

Найчастіше українці продають свої товари у США через онлайн-платформи Amazon, eBay, Еtsy. Найпопулярнішими українськими товарами серед американських споживачів є національний одяг та вироби з українською символікою, декор для дому, хендмейд та крафтові товари – сувеніри, прикраси, аксесуари, зазначають у НП. 

Термін доставки у США – від 10 днів на будь-яку адресу по всій території країни. Відправити посилку можна з будь-якого відділення «Нової пошти». Для цього можна самостійно створити міжнародну накладку через мобільний додаток та бізнес-кабінет або оператор оформить у відділенні.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні