Категорія
Новини
Дата

«Нова пошта» запустила послугу пакування для поштоматів

Відтепер із поштоматів «Нової пошти» можна відправляти незапаковані посилки. Їх запакує курʼєр за 15 грн незалежно від розміру посилки, йдеться у повідомленні компанії. 

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • У вартість нової послуги від «Нової пошти» враховані вартість коробки або пакета, а також усіх додаткових матеріалів, як-от пухирчатої плівки, стрейча або паперу, які необхідні для крихких відправлень. Пакування ж документів взагалі безкоштовне. 
  • Послуга доступна при створенні електронної накладної у мобільному додатку «Нової пошти» для поштоматів по всій Україні. 
  • Після того, як клієнт підтвердив завантаження посилки у поштомат, диспетчер автоматично отримує повідомлення про надходження нової посилки та направляє заявку кур’єру для забору відправлення. 
  • «Поштовхом для розробки послуги стали побажання клієнтів, яким було незручно самостійно пакувати посилку вдома, щоб відправити через поштомат […] Тепер поштомат – це майже повноцінне відділення у вас у під’їзді, на заправці або біля магазину: забирайте, відправляйте й не турбуйтесь про пакування», – зазначив менеджер бізнес-продукту Богдан Шестопал.

Контекст

В Україні працюють 13 825 поштоматів «Нової пошти», які встановлено на вулицях, у підʼїздах, магазинах, на заправках, ТРЦ тощо. Це найбільша мережа поштоматів в Україні.

Зважаючи на стрибки цін на пальне та інші витрати, «Нова пошта» з початку 2023 року внесла зміни до тарифів

У «Новій пошті» зазначили, що продовжують відкривати нові відділення, будують і відновлюють зруйновані термінали, забезпечують доставку посилок на звільнені території

Також компанія заявила, що власним коштом купує генератори, додаткове обладнання для посилення зв’язку, створює запаси пального, аби відділення були «пунктами незламності».

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні