Категорія
Новини
Дата

«Нова пошта» збільшила кількість доставлених посилок і вантажів за рік майже на третину

1 хв читання

За результатами 2023 року «Нова пошта» доставила на 30% більше посилок, ніж у 2022-му – 412 млн відправлень. Про це йдеться у пресрелізі компанії.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • Найчастіше у 2023 році через «Нову пошту» українці відправляли одяг і взуття, товари для дому, техніку та електроніку, товари для краси і здоров’я, а також інструменти.
  • Зокрема, компанія доставила 10,2 млн міжнародних посилок, що удвічі більше, ніж роком раніше.
  • Як зазначає НП, українці стали частіше замовляти товари із міжнародних інтернет-магазинів через сервіс NP Shopping – на 55% більше, ніж у 2022 році. Найпопулярніші країни для замовлень – Китай, США, Польща, Німеччина та Велика Британія, а улюблені магазини українців – Aliexpress, Amazon, iHerb. 
  • Також за останній рік зросла середня вага міжнародної посилки – з 1,3 кг у 2022 році до 11 кг у 2023-му.

Контекст

Мережа відділень і поштоматів «Нової пошти» в Україні за 2023 рік збільшилася майже на 5000 одиниць, до 27 050. Загалом покриття мережі зросло за рік на 20%.

Протягом девʼяти місяців 2023-го «Нова пошта» працювала з прибутком. Чистий дохід компанії сягнув 25,7 млрд грн, операційний прибуток – 2,7 млрд грн, чистий прибуток – 3,2 млрд грн. Інвестиції у розвиток мережі в Україні сягнули 2,4 млрд грн. 

Компанія сплатила 6,4 млрд грн податків до бюджетів усіх рівнів. А загальна кількість податків і зборів, переказаних до бюджетів усіх рівнів групою компаній, становила 7,8 млрд грн. 

Попри війну, капіталізація «Нової пошти» становить понад $1 млрд. Компанія не відмовляється від планів збільшити капіталізацію до $3–5 млрд, розповів раніше співвласник НП Вячеслав Климов під час «Business Breakfast з Володимиром Федоріним».

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні