Категорія
Новини
Дата

Parimatch звільняє 1100 працівників із українських офісів компанії. Це близько половини штату

Гемблінговий холдинг Parimatch скорочує 1100 співробітників в українських офісах. Звільнення, зокрема, стосуються працівників «Parimatch Україна», яка у березні потрапила під санкції РНБО, та IT-компанії GR8 Tech, колишньої Parimatch Tech. Про це Forbes повідомив гендиректор холдингу Parimatch Максим Ляшко.

Ключові факти

  • «На виконання рішення про застосування санкцій РНБО буде звільнено або припинено контрактні відносини із 1100 людей, які працювали на українські офіси Parimatch», – повідомив гендиректор холдингу Parimatch Максим Ляшко.
  • Під скорочення потрапляє майже половина команди. Станом на 11 березня у штаті компанії налічувалося понад 2000 людей.
  • Ляшко не уточнив, скільки саме людей звільнила «Parimatch Україна». Напередодні, 31 березня, стало відомо, що 50% команди, або близько 750 фахівців, скорочує IT-компанія GR8 Tech, колишня Parimatch Tech.
  • У команді залишається топменеджмент, а також частина співробітників, які комунікуватимуть з клієнтами, вирішуватимуть фінансові та юридичні питання.

Контекст

«Ми не маємо жодних зв’язків з РФ, ми працювали на підтримку України і продовжимо відстоювати свою позицію в юридичній площині. Ми віримо, що помилкове рішення про внесення компанії Parimatch у санкційний список буде скасоване», – прокоментував звільнення Ляшко.

10 березня президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про запровадження санкцій проти 120 фізичних і 287 юридичних осіб, повʼязаних із гральним бізнесом. До списку потрапив український букмекер Parimatch.

12 березня «Паріматч» припинила операційну діяльність: платформа для клієнтів недоступна, сайт найбільшого букмекера України pm.ua заблоковано.

Коментуючи рішення РНБО, Parimatch заявила, що за два роки сплатила понад 850 млн грн податків, зборів і ліцензійних платежів до держбюджету України. Також компанія наголосила, що з початку війни бренд Parimatch припинив діяльність на території РФ, заборонив будь-яке використання бренду, технічних рішень компанії та будь-яку присутність на території країни-агресора. 

«ТОВ «Паріматч» на постійній основі допомагає країні у боротьбі з ворогом і підтримці населення. […] Компанія має численні державні та військові подяки, в тому числі від президента України. Загальна сума допомоги складає понад 500 млн грн», – йшлося у коментарі компанії.

На розрахункових рахунках компанії ТОВ «Паріматч» заблоковано 250 млн грн клієнтів компанії, повідомляв Ляшко.

Матеріали по темі

Отримуйте щоденний лист з останніми матеріалами та новинами від Forbes

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні