Український розробник та виробник систем звʼязку Himera залучив інвестицію від фонду Nezlamni. Кошти спрямують на розвиток продуктової лінійки й масштабування виробництва, йдеться у пресрелізі фонду.
Деталі
- Розмір інвестиції не розголошується, але вона входить у рамки стандартного чеку фонду – від $100 000 до $400 000.
- Інвестиція є частиною Seed раунду Himera. Кошти будуть спрямовані на масштабування виробництва систем HIMERA G1 Pro, розвиток продуктової лінійки та вихід на нові ринки. Оцінка стартапу не розкривається.
HIMERA G1 Pro
Система HIMERA G1 Pro – це вдосконалена версія свого перевіреного в боях попередника, розроблена в Україні. Вона встановлює новий рівень продуктивності та дизайну для радіостанцій, стійких до РЕБ.
Її особливості включають наявність псевдовипадкового переналаштування робочої частоти, шифрування за стандартом AES-256, можливість передачі голосу і даних, простоту в налаштуванні Mobile Ad-hoc Network, розширену дальність зв’язку та новий дизайн.
Простий інтерфейс та інтеграція з мобільними пристроями на Android значно спрощують налаштування. Ці та інші функції HIMERA G1 Pro дозволяють їй ефективно задовольняти потреби війська у звʼязку.
Контекст
Влітку 2023 року засновники українського сервісу Uklon – Дмитро Дубровський, Вікторія Дубровська, Сергій Смусь та Віталій Дятленко – вирішили відійти від операційного управління та перейшли до ради директорів. Новим CEO Uklon став Сергій Гришков.
На початку червня 2024-го засновники Uklon оголосили, що запустили Nezlamni – венчурний фонд на $2 млн, що інвестує в українські оборонні стартапи на ранній стадії.
Першим проєктом у портфелі фонду став Buntar Aerospace – розробник розвідувальних ШІ-дронів, якого створили Іван Каунов і Катерина Безсудна. Наступні інвестиції фонду – розробник дронів-саперів Ailand Systems та Mantis Analytics – ШІ-платформа з виявлення дезінформації.
Himera – стартап, який розробляє і виробляє системи тактичного звʼязку, здатні задовольняти потреби Сил оборони та безпеки України на сучасні засоби звʼязку. Продукція Himera розроблена для роботи в жорстких умовах радіоелектронної боротьби, поєднуючи власні технології та підходи зі стандартним функціоналом. Тисячі радіостанцій Himera вже використовуються Силами оборони.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.