Категорія
Новини
Дата

Saatchi & Saatchi вдруге визнали найкращим креативним агентством України

Креативне агентство Saatchi & Saatchi Ukraine очолило Національний рейтинг креативності та Міжнародний рейтинг креативності сезону 2022-2023. Щороку їх публікує Всеукраїнська рекламна коаліція.

⚡️Ми дуже хочемо, щоб наші читачі знали більше, створювали більше і заробляли більше. Тому даруємо 44% знижки на річну підписку на сайт Forbes. Діє з промокодом SMART до 19.05 Оформлюйте зараз за цим посиланням

Ключові факти

  • Національний рейтинг креативності та майстерності сезону 2023 склали з урахуванням результатів агентств на конкурсах Ukrainian Creative Stories 2023: Київському міжнародному фестивалі реклами та трьох конкурсах National Creative Contests.
  • Серед 47 креативних агенцій, що увійшли до рейтингу, найкращою визнали Saatchi & Saatchi Ukraine. Серед п’яти найкращих – Leo Burnett Ukraine, Postmen, ANGRY agency та Bickerstaff.734.
  • Переможця Міжнародного рейтингу креативності визначали за результатами участі в дев’яти престижних міжнародних фестивалях, серед яких Cannes Lions, D&AD, The One Show, LIA, Clio, ADCE Awards, Epica, Eurobest та Golden Drum.  
  • У міжнародному рейтингу за першість змагались 27 учасників. Перемогу здобула Saatchi & Saatchi Ukraine. За першість із нею боролись ANGRY agency, Bickerstaff.734, Banda Agency та Postmen.  

Контекст

Торік Всеукраїнська рекламна коаліція назвала переможця лише Міжнародного рейтингу креативності. Тоді перемогу також отримало креативне агентство Saatchi & Saatchi Ukraine. 

У попередні роки існування міжнародного рейтингу перші місця здобули BBDO Ukraine та Banda Agency.

Національний рейтинг торік не публікували, бо через повномасштабне вторгнення організаторам не вдалося провести всі конкурси Ukrainian Creative Awards. У 2021 році найкращим креативним агентством країни визнали Postmen, а в 2020 – ISD Group.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні