Категорія
Новини
Дата

«Сільпо» відновило роботу в Херсоні. Поки що запустили один із трьох супермаркетів

Мережа «Сільпо», яка входить у Fozzy Group, відкрила один супермаркет у звільненому від окупантів Херсоні.

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти

  • Мережа «Сільпо», яка входить у Fozzy Group, відкрила один із трьох супермаркетів у звільненому від окупантів Херсоні на просп. Будівельників, 27-А. Роботу другого супермаркету планують відновити незабаром, повідомили у пресслужбі ритейлера Forbes. Цей магазин знаходиться в ЦУМі, на Ушакова, 49.
  • Третій супермаркет мережі, який знаходиться в місцевому ТРЦ «Фабрика» постраждав найбільше – був пограбований вщент і велика частина площі вигоріла. Доступ до магазинів у Херсоні ритейлер втратив наприкінці квітня. «За цей час росіяни розграбували немалу частину нашого обладнання: як зазвичай, крали все, що можна було відкрутити – коптильню для риби, ваги, самокаси і купу невеличких штук», – йдеться в прес релізі мережі. 
  • Одразу після відкриття у магазинах в повному обсязі буде, так звана, стелажна продукція, яка не потребує температурного режиму, овочі та фрукти. Крім того, у вже відкритому супермаркеті обладнають ще три «холодні» вітрини з молочною продукцією, ковбасними виробами і кондитеркою.
  • У другому супермаркеті, який ще не відкрився, доповнять групою «ультрафреш» – свіжа риба та м’ясо, а також невеликою кількістю замороженої продукції. В цьому ж супермаркеті запустять кав’ярню, у якій тимчасово розмістять відділ «Кулінарії». «Асортимент поки невеликий, бо зараз ми щодня будемо перевозити готові страви з Миколаєва», – повідомляє ритейлер.
  • Решта вітрин з гастрономією, молочною продукцією, кондитерськими виробами, пекарня, а також асортимент замороженої продукції планують збільшити після встановлення генераторів.

Контекст

Доступ до магазинів у Херсоні мережа «Сільпо» втратила наприкінці квітня. Один з них окупанти переробили магазин «Ситний Маркет». Тоді ж ритейлер повідомляв, що інші 17 супермаркетів «Сільпо» та три дискаунтери «Thrash! Траш!», які знаходяться у шести тимчасово окупованих містах, закриті. Частина з них – знищені або розграбовані. Крім «Сільпо» окупанти захопили в Херсоні торгові точки «Епіцентру», «Нової Лінії», АТБ.

19 листопада у Херсоні на площі Свободи відкрився супермаркет електроніки «Фокстрот». Наступного дня у місті відкрився перший супермаркет АТБ. Також до відкриття готується супермаркет «Велмарт». Управляюча компанія «Ритейл Груп» вже завезла товар.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні