Категорія
Новини
Дата

SlackGPT та EinsteinGPT. Slack готує власний варіант генеративного ШІ 

2 хв читання

Slack оголосив про наступний крок у розвитку своєї платформи, де ставитиме ШІ на передній план взаємодії з користувачем, пише TechCrunch. Йдеться зокрема про SlackGPT, власний варіант генеративного ШІ від компанії.

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Компанія наразі працює над тим, щоб інтегрувати ШІ різними способами у платформу. Це почалося минулого місяця з партнерства з OpenAI, щоб впровадити додаток ChatGPT в Slack. Ця частина перебуває на стадії бета-тестування.
  • Сьогодні ж компанія оголосила про кілька нових інтеграцій, включаючи SlackGPT, власний варіант генеративного ШІ компанії, створений на основі платформи Slack. 
  • «Ми вважаємо, що Slack має унікальну перевагу, коли йдеться про генеративний ШІ. Багато інституційних знань з кожної теми, команди, робочого елементу та проєкту вже перебувають у Slack через повідомлення, файли й кліпи, якими обмінюються щодня», – повідомили в компанії.
  • Slack збирається впровадити ШІ в інтерфейс користувача за допомогою SlackGPT, щоб «допомогти клієнтам працювати швидше, краще спілкуватися, швидше вчитися».
  • Розробники також можуть вбудувати ШІ у робочі процеси, надаючи їм можливість підключатися до зовнішніх додатків і великих мовних моделей для самостійного створення генеративного досвіду. Буквально минулого тижня компанія зробила свій оновлений інтерфейс для розробників загальнодоступним, і це має спростити впровадження генеративного ШІ у платформу.
  • «Таким чином, це дає нам основу, щоб надати користувачам вибір і гнучкість, щоб використовувати ШІ у роботі у своєму бізнесі, коли вони будуть готові та як їм подобається. Зараз у нас є 2600 програм в екосистемі, включаючи безліч провідних LLM, і ми бачимо, що багато клієнтів уже вирішили інтегрувати генеративний ШІ в Slack», – сказав він.
  • EinsteinGPT, версія генеративного штучного інтелекту Salesforce, анонсована в березні, також буде включена до Slack, що дасть змогу співробітникам безпосередньо ставити питання про контент Salesforce. Інтеграція SlackGPT та EinsteinGPT все ще перебуває на стадії розробки, але користувачі вже можуть створювати власні інтеграції з різними LLM. 

Контекст

Наприкінці листопада 2022 року OpenAI – американська лабораторія ШІ, серед співвласників якої Ілон Маск, представила свою розробку ChatGPT на базі просунутої нейромережевої моделі GPT-3.5. Мовна модель на базі ШІ може відповідати на запитання, допомагати зі складанням листів, есе та написанням коду. 

Уже за тиждень ChatGPT мав понад 1 млн користувачів. І в OpenAI планують лише нарощувати темп – у 2023 році в компанії очікують до $200 млн доходу, а вже за рік – $1 млрд.

У середині березня компанія Open AI представила четверту версію своєї мовної моделі ChatGPT. Після цього постійно стає відомо про нові аналогічні сервіси: Baidu презентувала аналог ChatGPT – чат-бот Ernie, в Google стало відомо про створення нової ШІ-моделі замість невдалого Bard.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні