Маск /Getty Images
Категорія
Новини
Дата

Суд США зобовʼязав Ілона Маска надати свідчення SEC у справі про придбання Twitter. Раніше він звинувачував регулятора у переслідуванні

1 хв читання

Ілон Маск Фото Getty Images

Федеральна суддя зобовʼязала Ілона Маска знову дати свідчення у процесі розслідування Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) його поглинання соціальної мережі Twitter за $44 млрд, надавши регулятору та мільярдеру тиждень, щоб узгодити дату і місце, пише Reuters.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • Наказ мирової судді США Лорел Білер, виданий у суботу ввечері, офіційно закріпив попереднє рішення, яке вона винесла у грудні і яке прийняло сторону регулятора.
  • Маск відмовився бути присутнім на дачі показань у вересні, що було частиною розслідування, повідомила SEC.
  • Маск виступив проти пропозиції Комісії з цінних паперів та бірж провести з ним інтервʼю, заявивши, що вона вже зробила це двічі, і звинуватив регулятора у переслідуванні.
  • Суддя відкинула цей аргумент. Комісія з цінних паперів та бірж мала право видати повістку до суду з проханням надати відповідну інформацію, йдеться у постанові.
  • Якщо SEC і Маск не зможуть домовитися про дату і час, Білер сказала, що вислухає обидві сторони та ухвалить рішення за них.

Контекст

У жовтні SEC подала на Маска до суду, щоб змусити його дати свідчення в межах розслідування купівлі ним у 2022 році Twitter, гіганта соціальних мереж, який він згодом перейменував у X. 

Агентство перевіряє, чи дотримувався Маск закону при подачі необхідних документів про купівлю акцій Twitter і чи не вводили його заяви щодо угоди в оману.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні