Категорія
Новини
Дата

Український стартап FarmFleet, який розробляє інструменти для оптимізації агросектора, залучив $550 000

AgroTech-стартап FarmFleet, що створює інструменти для полегшення та оптимізації роботи аграріїв, залучив $550 000 у першому раунді інвестицій, повідомив один із засновників Валерій Яковенко у Facebook.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • FarmFleet – онлайн-сервіс та ERP-система, заснований Валерієм Яковенком та Февзі Аметовим, розробляє робототехніку для агросектору. Принципом бізнесу Яковенко назвав «Robotics As a Service».
  • Клієнти FarmFleet замовляють потрібну послугу онлайн через платформу, а стартап виконує її завдяки роботам.
  • За словами Яковенка, у першому раунді стартап залучив $550 000, а оцінка FarmFleet становить $3,7 млн. Хто серед інвесторів був у новому раунді, Яковенко в коментарі Forbes назвати відмовився.

Контекст

FarmFleet заснований у 2022 році. Стартап прагне зменшити використання ресурсів та негативний вплив на довкілля в агросекторі завдяки робототехніці. Першим міжнародним ринком для FarmFleet стали США. Після нього стартап продовжить вихід на інші іноземні ринки.

Засновники стартапу: Валерій Яковенко – закінчив медичний університет, працював у страхуванні та банківській сфері, його партнер Февзі Аметов – виходець з інвестиційного бізнесу. 

Їхня основна справа DroneUA – найбільший дистриб’ютор дронів в Україні з оборотом $6 млн станом на 2021 рік. Засновники компанії вирішили використовувати китайські розробки, а не конкурувати з ними.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні