Категорія
Новини
Дата

«Укргазвидобування» відремонтувало 20-річну свердловину, вона щодня видобуває 150 000 кубометрів газу

«Укргазвидобування», яке є частиною групи «Нафтогаз», завершило капітальний ремонт 20-річної свердловини, йдеться у пресрелізі. Раніше свердловина простоювала та не експлуатувалася, тепер щодоби видобуває понад 150 000 кубометрів блакитного палива.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Відновлення свердловини відкриває перспективу для уточнення геологічної моделі родовища, переоцінки запасів вуглеводнів і проведення додаткового буріння нових свердловин. 
  • «У випадках проведення капітальних ремонтів для відновлення роботи старих свердловин, інвестиції значно менші порівняно з витратами на буріння нових об’єктів», – повідомив Олег Толмачев, т.в.о. генерального директора «Укргазвидобування».
  • З початку року внаслідок капітального ремонту компанія отримала більше п’яти свердловин, які забезпечують понад 100 000 кубометрів щодобового видобутку газу. 

Контекст

Торік компанія «Укргазвидобування» пробурила 47 нових свердловин. Цей показник практично не відрізняється від довоєнного. Газовикам вдалося досягти рекордних показників буріння, заявили у компанії. У жовтні 2022-го буровий підрозділ «Укргазвидобування» – «Укрбургаз» – встановив рекорд із місячної проходки буріння – 30 505 м.

«Нафтогаз» планував у 2023-му збільшити видобуток газу на 1 млрд кубометрів – до 13,5 млрд кубів, сказав в інтервʼю Forbes голова НАК Олексій Чернишов. За його словами, разом зі збільшенням видобутку приватними видобувниками це дасть змогу Україні відмовитися від імпорту газу. 

У липні «Укргазвидобування» завершило буріння нової розвідувальної свердловини глибиною 6600 м, яка стала найглибшою в історії фірми. Дебіт сягнув показника у 150 000 кубометрів газу.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні