Категорія
Новини
Дата

«Укрзалізниця» планує створити вантажні хаби для бізнесу по всій країні, перший – у Вінниці

«Укрзалізниця» запропонує бізнесу хаби, де можна зберігати вантажі, перевантажувати їх з автотранспорту на залізничний та навпаки, йдеться в релізі УЗ. Проєкт першого вантажного хаба було презентовано у Вінниці.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • «На залізничній станції «Вінниця» маємо потужний вантажний двір, який зараз переходить на баланс інтермодального оператора «Укрзалізниці» ЦТС «Ліски», – сказав заступник директора департаменту комерційної роботи УЗ Валерій Ткачов.
  • За його словами, у Вінниці – перспективний майданчик, де можна організувати обробку вантажів різної номенклатури.
  • Зазначений вантажний хаб у Вінниці знаходиться поруч із підприємствами різних галузей промисловості.
  • Надалі УЗ планує презентувати аналогічні потужності бізнесу і в інших регіонах.
  • «Маємо надію, що створення цих хабів сприятиме розвитку середнього бізнесу в регіонах нашої країни. Крім того, УЗ вже найближчим часом планує надавати повний перелік транспортних послуг вантажовласникам», – повідомив член правління УЗ Вячеслав Єрьомін.

Контекст

«Укрзалізниця» завершила 2022 рік із чистим збитком 10,8 млрд грн проти прибутку 457 млн грн у 2021-му, йдеться у звіті держкомпанії. Збиток від пасажирських перевезень становить 13,3 млрд грн. Фінплан на 2023 рік передбачає очікувані збитки 20,2 млрд грн. Доходи становитимуть 83,9 млрд грн, витрати – 107,9 млрд грн​. 

У лютому тодішній голова правління УЗ Олександр Камишін повідомив агентству «Інтерфакс-Україна», що «Укрзалізниця» до кінця 2023-го може створити компанію-вантажоперевізника, яка працюватиме у сфері вантажоперевезень у Європі. За його словами, для компанії потрібно закупити рухомий склад, отримати ліцензію, провести реєстрацію та набрати команду.

Він пояснив необхідність створення власної компанії для вантажоперевезень за межами України тим, що українські перевізники вантажів зазнають труднощів у роботі з європейськими перевізниками.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні