Категорія
Новини
Дата

«Укрзалізниця» відкрила продаж квитків до жіночих купе

«Укрзалізниця» в пілотному режимі почала продаж квитків у жіночі купе на чотирьох рейсах далекого сполучення, йдеться у повідомленні УЗ. Жіночі купе доступні на поїздки від 30 червня.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Під час пілотного періоду жіночі купе будуть доступні на 4 рейсах, які є серед лідерів за кількістю зареєстрованих конфліктних випадків з початку року, йдеться про №81 Київ – Ужгород; №41 Дніпро – Трускавець; №75 Київ – Кривий Ріг; №15 Харків – Ясіня.
  • Придбати квитки до жіночих купе можна виключно у мобільному застосунку «Укрзалізниці». Щоб отримати доступ до функції, треба оновити додаток.
  • Поїзди з жіночими купе будуть відповідно марковані у застосунку, а посадка до таких купе буде відкрита виключно жінкам і дітям, яким не виповнилося 6 років. 
  • Вартість проїзду в жіночих купе не відрізняється від звичайної, кількість квитків на одне замовлення так само обмежена чотирма.

Контекст

У 2010 році «Укрзалізниця» вже запроваджувала таку послугу, але вона не користувалася попитом, адже була доступною виключно в касах.

Нещодавно у соцмережах спалахнула широка дискусія про створення жіночих вагонів. 15 травня на сайті Кабміну зʼявилась петиція про необхідність виділення принаймні одного окремого вагону для жінок і, відповідно, окремого для чоловіків в усіх потягах «Укрзалізниці», які слідують маршрутом довше шести годин.

У тексті зазначено, що пасажири можуть відчувати дискомфорт через пасажирів протилежної статі, також серед причин вказані випадки неприйнятної та навʼязливої поведінки до інших пасажирів. «Зокрема, відомі навіть випадки зґвалтування у купейних вагонах», – сказано у обгрунтуванні до петиції.

23 травня «Укрзалізниця» повідомила, що розглядає можливість запровадження жіночих купе на маршрутах далекого сполучення, йдеться в релізі перевізника. На першому етапі послугу з купівлі квитків у жіночі купе можливо реалізувати тільки через мобільний застосунок УЗ. Жіночі купе планували запровадити в експериментальному режимі на декількох обраних маршрутах далекого сполучення, пасажири яких проводили в дорозі багато часу.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні