Категорія
Новини
Дата

Верховна Рада виділила 26,5 млрд грн на безпеку й оборону

Парламент виділив 26,5 млрд грн на безпеку й оборону України. Законопроєкт №7012-д на позачерговому засіданні 23 лютого підтримали 345 депутатів.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Міноборони отримає 16 млрд грн, МВС – 6 млрд грн, Мінфін – 3 млрд грн (на обслуговування держборгу), Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій – 700 млн грн, Головне управління розвідки – 587 млн.
  • Документ передбачає видатки на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння, військової техніки, засобів і обладнання.
  • Парламент також ухвалив рішення, щоб спікер Руслан Стефанчук негайно підписав цей законпроєкт.

Контекст

Верховна Рада 23 лютого дозволила Кабміну перерозподіляти кошти на Збройні сили без погодження з парламентом.

РНБО 23 лютого ухвалила рішення запровадити надзвичайний стан по всій Україні.

22 лютого президент Володимир Зеленський підписав указ про призов військовослужбовців запасу через збільшення військової загрози з боку Росії. Йдеться виключно про громадян, зарахованих до оперативного резерву, наголосив Зеленський.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні