Інформація про Metro Cash & Carry

Виторг: 20,2 млрд грн (2022 рік), ритейл

Metro Cash & Carry
Збиток: 455 млн грн (2022 рік)
29 місце
100 найбільших приватних компаній України 2021

Профайл

Кількість працівників
близько 3000
Керівник
Олена Вдовиченко
Власник
Metro Group
Річний приріст виторгу
14%
Чиста середньомісячна винагорода (2019)
10 925 грн
Керівник HR
Анна Толмачова
Центральний офіс
Київ
Кількість працівників, які повернулись із лав ЗСУ
26

25 найкращих роботодавців для ветеранів

У серпні та вересні 2023-го у METRO відбудеться серія семінарів на тему військових професій, відмінностей завдань у них, досвіду ветеранів та їхніх родин. Водночас навчання проходитимуть HR та менеджмент – їм пояснюватимуть, як «перекладати» воєнні навички демобілізованих на скіли, необхідні для роботи в компанії. Це одна із тем, що виявилася контрінтуїтивною, каже керівниця HR Анна Толмачова.

Команді детально пояснюватимуть, як виглядає структура української армії, особливості військових спеціалізацій, мову і термінологію. Це потрібно для кращого розуміння ветеранів та ветеранок, говорить Толмачова. Цей елемент вона позичила в американській програмі реінтеграції.

Вирішальний елемент успішної ветеранської програми, за METRO, – вона не має існувати без фундаменту відповідних корпоративних цінностей. «Починати треба не з програми, а з безбарʼєрності і неупередженості як культури», – каже Толмачова.

100 найбільших приватних компаній 2021

У METRO Cash & Carry 26 гіпермаркетів у 18 містах. Компанія робить ставку на власні торгові марки. До 2026 року їхня частка в асортименті має зрости мінімум на 7 п. п., до 24%.

50 найкращих роботодавців

Metro Cash & Carry з липня 2020 року перевів офісних співробітників на гнучкий графік роботи на постійній основі. Тепер виконувати свої завдання і досягати результату вони можуть у комфортний для них час і звідки зручно.

На ефективності праці нововведення позначилося позитивно: люди стали почуватися спокійніше, каже HR‑директор компанії Ірина Брижак.

За її словами, 70% вакансій компанія закриває «внутрішніми силами» і «що вища позиція, то вищий відсоток».

100 найбільших приватних компаній 2020

METRO Cash & Carry змінює формат, перетворюючись з гіпермаркету для невеликих підприємців на магазин для всіх. І цифрові технології тут дуже при нагоді. Першим диджитал‑інструментом став Viber‑бот, який замінив паперові каталоги. У 2019 році ритейлер запустив мобільний додаток, який на кінець серпня 2020 року скачали 312 000 осіб. Через нього, а також за допомогою спеціального пристрою у торговому залі одного з 23 гіпермаркетів мережі, можна отримати електронну карту для допуску в зал. Вона замінила колишню паперову.

Поруч в рейтингу «100 найбільших приватних компаній України 2021»
Ерідон
Виторг 23,2 млрд грн
Прибуток 2,8 млрд грн
JTI Україна
Виторг 20,5 млрд грн
Прибуток 957 млн грн
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд