Валерій Залужний
Категорія
Війна
Дата

«Спадщина залізного генерала». П’ять перемог і прорахунків ексголовкома ЗСУ Валерія Залужного

Генерал Валерій Залужний

Генерал Валерій Залужний увійде в історію як людина, яка відбила російську навалу. Попри всі негативні прогнози союзників, ЗСУ під його керівництвом витримали перший удар Росії, зберегли керованість, відвоювали половину окупованих територій та вже півтора року практично не дають ворогу просунутися. Але в Залужного були й прорахунки, вважають деякі західні аналітики. Forbes опитав військових експертів щодо вдалих і не дуже рішень генерала

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Президент Володимир Зеленський звільнив Валерія Залужного з посади головнокомандувача ЗСУ 8 лютого. Відставка відбулася після майже двох тижнів чуток про звільнення генерала, не то через конфлікт з президентом, не то через їхні розбіжності у поглядах на подальше ведення війни.

Сам Зеленський пояснює зміну Залужного на генерал-полковника Олександра Сирського потребою перезавантажити ЗСУ та вжити термінових змін через стагнацію на південних напрямках і складнощі в боях на Донеччині.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні