Категорія
Гроші
Дата

Випробування Азією. Fintech Farm Дмитра Дубілета знайшов нового інвестора й має великі плани на Індію, Киргизстан та, ймовірно, Марокко. Як справи у одного з найбільших українських фінтеків

Засновники Fintech Farm /Колаж Анна Наконечна

Засновники Fintech Farm Микола Безкровний, Дмитро Дубілет та Олександр Вітязь. Фото Колаж Анна Наконечна

Серійний виробник необанків Fintech Farm Дмитра Дубілета та партнерів за час існування отримав $45 млн інвестицій та оцінку більш як у $150 млн. Наразі компанія готується до ключового випробування – протягом року Fintech Farm планує масштабувати бізнес у В'єтнамі та запустити новий проєкт у Індії. У близьких планах – Киргизстан, у більш далеких – Марокко. Як українці планують змагатися на ринках з авдиторією у сотні мільйонів людей?

⚡️Ми дуже хочемо, щоб наші читачі знали більше, створювали більше і заробляли більше. Тому даруємо 44% знижки на річну підписку на сайт Forbes. Діє з промокодом SMART до 19.05 Оформлюйте зараз за цим посиланням

Fintech Farm – український розробник «необанків з коробки» – залучив чергове фінансування й нарощує експансію на один із найбільших ринків світу після фальстарту в Африці. На кінець 2023-го компанія Дмитра Дубілета, Олександра Вітязя й Миколи Безкровного, яка розвиває мобільні банківські застосунки у Азербайджані та Вʼєтнамі, мала $35 млн залучених інвестицій та оцінку $100–150 млн.

З того час показники зросли. Минулого тижня компанія оголосила про розширення на $10 млн найбільшого в своїй історії раунду інвестицій: рік тому Fintech Farm залучила $22 млн від групи інвесторів на чолі з лондонським фондом Nordstar. Зараз до британців й українського Flyer One Ventures, котрий інвестував у компанію ще на початку 2022-го, доєднався грузинський Bank of Georgia. «Це стратег, на відміну від попередніх раундів, де були інвестиційні фонди», – каже Безкровний.

Що це змінює? Нові інвестиції допоможуть українській технокомпанії запуститися на одному з найбільших ринків світу – Індії. Партнерство з грузинським банком, який торгується на Лондонській біржі, – можливість швидше виходити на нові ринки, пояснює Безкровний.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні