Серійний виробник необанків Fintech Farm Дмитра Дубілета та партнерів за час існування отримав $45 млн інвестицій та оцінку більш як у $150 млн. Наразі компанія готується до ключового випробування – протягом року Fintech Farm планує масштабувати бізнес у В'єтнамі та запустити новий проєкт у Індії. У близьких планах – Киргизстан, у більш далеких – Марокко. Як українці планують змагатися на ринках з авдиторією у сотні мільйонів людей?
Форум «Вільна» повертається 20 лютого, щоб стати вашим джерелом ідей, знайомств і можливостей. Долучайтеся до заходу за посиланням! 🎟
Fintech Farm – український розробник «необанків з коробки» – залучив чергове фінансування й нарощує експансію на один із найбільших ринків світу після фальстарту в Африці. На кінець 2023-го компанія Дмитра Дубілета, Олександра Вітязя й Миколи Безкровного, яка розвиває мобільні банківські застосунки у Азербайджані та Вʼєтнамі, мала $35 млн залучених інвестицій та оцінку $100–150 млн.
З того час показники зросли. Минулого тижня компанія оголосила про розширення на $10 млн найбільшого в своїй історії раунду інвестицій: рік тому Fintech Farm залучила $22 млн від групи інвесторів на чолі з лондонським фондом Nordstar. Зараз до британців й українського Flyer One Ventures, котрий інвестував у компанію ще на початку 2022-го, доєднався грузинський Bank of Georgia. «Це стратег, на відміну від попередніх раундів, де були інвестиційні фонди», – каже Безкровний.
Що це змінює? Нові інвестиції допоможуть українській технокомпанії запуститися на одному з найбільших ринків світу – Індії. Партнерство з грузинським банком, який торгується на Лондонській біржі, – можливість швидше виходити на нові ринки, пояснює Безкровний.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.