Категорія
Новини
Дата

«Аврора» планує до кінця року відкрити 10 магазинів у Румунії, а в наступному – понад 50 у країнах ЄС

Найбільша українська торговельна мережа у форматі one dollar store «Аврора Мультимаркет» планує відкрити перший магазин у Румунії наприкінці вересня. Про це повідомив Forbes заступник комерційного директора по роботі з ключовими партнерами «Аврори» Максим Безрук. Надалі мережа планує експансію країнами Центральної та Східної Європи.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Наприкінці вересня цього року «Аврора» планує відкрити свій перший магазин за кордоном – у румунській Сучаві, другий – у місті Ясси. 
  • У «закордонних» торгових точках «Аврора» представлятиме імпортні, локальні й українські товари. «У таких магазинах буде трохи інший асортимент конкретно в глибині категорій», – розказав Безрук.
  • За його словами, площа торгових точок має скласти приблизно 100 кв. м. 
  • Загалом до кінця 2023 року мережа планує відкрити 10 магазинів у Румунії.
  • Компанія вирішила відкривати торгові точки в регіональних містах, а не в столицях, сказав Безрук. 
  • У 2024 році «Аврора» планує відкрити більш ніж 50 магазинів у країнах ЄС. «Однак наразі концентруємося на вивченні ринку Румунії», – додав Безрук. 

Контекст

«Аврора» через повномасштабну російську агресію втратила понад 200 магазинів. Станом на вересень 2023 року їхня кількість складає понад 1100 по всій Україні. Виторг мережі зріс більш ніж удвічі: з 5,8 млрд грн до 13,9 млрд грн. 

За 2024 рік «Аврора» планує збільшити кількість торгових точок в Україні до 2000 загалом. Запланований темп відкриття – не менше 500 магазинів щорічно. Фокус на західні регіони та Київську область.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні